Librat që duhet të merrni me vete në plazh, ja sugjerimet-Shqipëria Live 15 Korrik 2022
15/07/2022 13:50

Sipas statistikave të INSTAT-t për vitin 2021, rreth një e treta e popullsisë sonë, nuk ka lexuar asnjë libër brenda një viti. Nga 2 milionë e 800 mijë shqiptarë, vetëm 44 mijë prej tyre kanë lexuar më shumë sesa 10 libra në vit. Të ftuar: Albert Gjoka, sipërmarrës i një librarie online, Vasilika Tafa, botuese, Arlinda Dudaj, botuese, Sevi Agolli, autore librash për fëmijë Gazetar: Hermes Kafexhiu

“650 njerëz flasin me UFO-t”, Nadir Murra tregon se ekzistojnë “shtrigat”-Shqipëria Live
03/10 16:40
“Një familje ka parë disk fluturues”,Nadir Murra rrëfen dëshminë: Kam video-Shqipëria Live
03/10 16:39
“Ka jashtëtokësorë që janë afër nesh, por nuk i shohim”, Nadiri Murra tregon rastet- Shqipëria Live
03/10 16:38
“Refuzonte ta takonte”, zbulohen mesazhet e Borës dhe Donaldit-Shqipëria Live
03/10 16:10
Do i çmendi Beatrixa komshinjtë,komenteve e rrjetit pas takimit të Borës me Donaldin-Shqipëria Live
03/10 16:10
Pas Orjola Marashit, Eros Grezda në krahët e biondes misterioze, zbulohen lidhja-Shqipëria Live
03/10 16:09
Zbulohet juria e Dancing With The Stars, Eno Popi në krahë te Bora Zemanit-Shqipëria Live
03/10 16:09
Arbër Hajdari i jep fund beqarisë, fotot e dasmës madhështore- Shqipëria Live
03/10 16:08
Fëmijët e Shkëlzenit në dasmë? Armina hedh poshtë çdo aludim në media-Shqipëria Live
03/10 16:08
“Nuk dua të flas për Don Xhonin”, mesazhi i Arjanës për gazetarin: Kam jetën time-Shqipëria Live
03/10 16:07
Mozziku dhe Donaldi thirrje për dashurinë, reagon Loredana- Shqipëria Live
03/10 16:06
Sipërmarrësi: Jap 100 € për të punuar vetëm dy herë në javë studentët të mos ikin-Shqipëria Live
03/10 16:02
“Ikin drejt Greqisë, Shqipëria ka nevojë për punëtorë”, ekspertët ngrenë alarmin-Shqipëria Live
03/10 16:01
Shqiptarët drejt Greqisë për punë, ja sa paguhen atje-Shqipëria Live
03/10 16:01
Takoi në spital mjekun që u arrestua tek Trauma, Stroni tregon bisedën me të-Shqipëria Live
03/10 15:23
Skandali te Trauma! Vetëm 14 mjek reanimator, fluksi është i jashtëzakonshëm-Shqipëria Live
03/10 15:23
Arrestimi i mjekut,policia rrezikoi jetën e pacientit,shkeli kushtet higjienike-Shqipëria Live
03/10 15:23
Arrestimi i mjekut, la vetëm pacientin e intubuar, mund të kishte vdekur-Shqipëria Live
03/10 15:22
“Paraburgim për dhunuesin seksual të alpinistes”, Prokuroria jep detajet-Shqipëria Live
03/10 15:14
“Isha nën efektin e alkoolit” deklarata e Beqiraj që sulmoi seksualisht alpinisten-Shqipëria Live
03/10 15:14