“Ledjana dhe Mevlan janë çift perfekt”,konkurrenti i Për’puthen:Ka dashuri-Shqipëria Live 14Maj2021
14/05/2021 15:58

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

E njohu të verbër,Maria:Më kërkuan të heq dorë nga dashuria për punën-Shqipëria Live 11Qershor2021
11/06 16:06
Dietologia ju këshillon sa litra ujë duhet të pini për të rënë në peshë-Shqipëria Live 11Qershor2021
11/06 16:05
Olti Curri:Kam më shumë ndjekës se Kledi Kadiu në Mediaset-Shqipëria Live 11 Qershor 2021
11/06 16:05
Qirjako:Në Këngën Magjike një pjesë e këngëtarëve s’dinë të këndojnë live-ShqipëriaLive11Qershor2021
11/06 16:05
Olti Curri flet për eksperimentin social që ka bërë më një turk- Shqipëria Live11 Qershor2021
11/06 16:04
Doli i treti në Eurovision,Gjoni: Në Shqipëri VIP-at janë hundëpërpjetë-Shqipëria Live11Qershor2021
11/06 16:04
Olti Curri befason: Nuk ka VIP-a në Shqipëri, Termi është keqpërdorur- Shqipëria Live11Qershor2021
11/06 16:03
Burri rrëmbeu djalin,nëna se takoi për 3 vite,avokati tregon si zgjidhet-Shqipëria Live11Qershor2021
11/06 15:31
Ish-bashkëshorti i rrëmbeu djalin,Ina Kasimati përlotet:Gjej veten time-Shqipëria Live 11Qershor2021
11/06 15:31
I rrëmbeu ish-burri djalin,nëna:E mora me përmbarues,më kërcënon me jetë-ShqipëriaLive 11Qershor2021
11/06 15:30
Ish-burri i rrëmbeu djalin,nëna:S’më linte ta takoja 3 vite,më dhunoi-Shqipëria Live 11 Qershor 2021
11/06 15:30
Dashuri në kohë të “kolerës”,historia frymëzuese e kompozitorit të verbër-ShqipëriaLive11Qershor2021
11/06 15:19
Kush quhet “VIP”,Olti Curri:Personazhet e Për’puthen nuk janë të tillë!-Shqipëria Live 11Qershor2021
11/06 15:04
Dietologia jep planin ushqimor për të rënë në peshë para plazhit!- Shqipëria Live 11 Qershor 2021
11/06 14:57
Ish-burri i rrëmbeu 3 vite djalin,nëna:Do të më vrasë,e mora me dhunë-Shqipëria Live 11 Qershor 2021
11/06 14:56
79 vjeçarja që jeton vetëm prej 30 vitesh:Kam menduar të shkoj në Azil- Shqipëria Live 10qershor2021
10/06 17:13
Gazetarja:Boll!Në shtëpinë e të Moshuarve nuk “mbushin” barkun me bukë-Shqipëria Live 10qershor2021
10/06 17:12
Sociologu:Në rezidencat private shkojnë vetëm të “moshuarit e luksit”-Shqipëria Live 10qershor2021
10/06 17:10
Gazetari:Njoh fëmijë që u marrin shtëpinë prindërve dhe i çojnë në azil-Shqipëria Live10qershor2021
10/06 17:09
Gazetarja ngre alarmin: 35 mijë persona jetojnë vetëm!-Shqipëria Live 10 qershor 2021
10/06 17:07