Laboratorët privatë për tamponin/ 20 kërkesa në Kosovë për licensimin, shteti nuk do të financojë
18/07/2020 15:12

Javën e ardhshme do të fillojë licencimi i laboratorëve private, ku qytetarët mund të drejtohen për t’u testuar për Covid 19. E për t’i kryer këto testime, kanë aplikuar 20 laboratorë privat, që pritet të punojnë me teste molekulare dhe serologjike

Top News- SHBA, mesazh të prerë Serbisë!/Asnjë pikëpyetje për territoret e Kosovës
26/01 19:14
Top News-Ukraina falënderon Kosovën/Akuza të rënda Serbisë për mbështetjen ndaj Rusisë
26/01 18:32
Top Channel/ Kosovë, protestë për energjinë! Kundërshtohet projekti për rritjen e çmimit
26/01 16:01
Top News- Gati të çojë ushtrinë në Ukrainë/Kosova në shërbim të SHBA-së dhe NATO
26/01 15:11
Top Channel/ Protestë për energjinë! Në Prishtinë protestohet kundër shtrenjtimit
26/01 12:46
Top Channel/ Në një vit Shqipëri hynë 2.6 milionë persona nga Kosova për turizëm
25/01 20:10
Top Channel/Kosovë, KFOR “mbron” serbët: Të furnizohen edhe nëse nuk paguajnë energjinë elektrike
25/01 14:31
Top Channel/ Protestë në kufirin Kosovë-Shqipëri/ Kundërshtohen masat e reja të qeverisë kosovare
24/01 22:00
Top News-Kosova në seancë të jashtëzakonshme/Opozita akuzon Kurtin, fajtor i krizës energjetike
24/01 17:42
Top News- Kosova nuk do i lutet Greqisë…!/Njohja e Pavarësisë, Gërvalla zbulon bisedimet
24/01 15:18
Top Channel/Protestë në kufirin Kosovë-Shqipëri/Protestohet kundër masave të reja anticovid
24/01 13:12
Top Channel/Infektime rekord nga Covid në Kosovë. Qytetarët shtojnë testimet dhe vaksinimet
23/01 19:26
Top Channel/ Prishtina e mbërthyer nga akulli. Rrugët të papastruara, 60 aksidente në një ditë
23/01 12:17
Top News – 3 mijë të infektuar në një ditë / Kosova në prag katastrofe, situatë e rëndë
22/01 14:18
Top News- Zbulohet letra e Bush për Rugovën/‘Shqiptari që solli paqe, mik i madh i Amerikës!’
21/01 20:04
Top Channel/ Kosova shton kufizimet/ Ndalim lëvizje nga ora 22:00. Kërkohen tre vaksina në kufi
21/01 19:59
Top Channel/ Përkujtohet Ibrahim Rugova/ Osmani dhe Albin Kurti bëjnë homazhe për ish- presidentin
21/01 18:17
Top Channel/ Energjia në Kosovë, më shtrenjtë. Ja sa do të jetë fatura e energjisë për familjarët
21/01 15:28
Top News – Amaneti i fundit i Rugovës! / 16 vite nga vdekja e ish presidentit të Kosovës
21/01 13:08
Top Channel/Nis bora në Kosovë, autoritetet: Të gjitha rrugët janë të kalueshme!
21/01 11:54