Richard Grenell, njeriu i Trump në Top Story flet për Non-Gratën e Berishës dhe takimet me Ramën
25/05 23:15
“Jam ndjekës i papërsosur i Jezusit”, Grenell: S’jam perënida, bëj shumë gabime
25/05 23:00
Çështje Mcgonigal, Grenell: Amerikanët do t’i shkojnë deri në fund kësaj çështjeje
25/05 23:00
“Mbështes Ballkanin e Hapur por jo çdo ide aty”, Grenell: Ja me çfarë duhet të kemi kujdes
25/05 22:45
Grenell: Twitter është diçka argëtuese, por nuk përfaqson jetën e vërtetë
25/05 22:45
Grenell: Kur unë flisja për dialog Kosovë-Serbi, Shqipëria nuk ishte pjesë e tryezës
25/05 22:30
Grenell i ashper per furnizmin e Gjermanisë me gaz rus:Ja çfarë i thashë Merkel
25/05 22:30
“Kam vënë bast për Shqipërinë”, Grenell: Ja sektori që do rrisë ekonominë tuaj
25/05 22:17
Deklarata e fortë, Grenell: S’ka asnjë politikan 40 vjeçar të pasur që sështë i korruptuar
25/05 22:16
Marrëdhënia me Ramën? Grenell: E njoha nga Thaçi, unë bëj tashmë biznes
25/05 22:09
Akuzat për Berishën të rënda, Grenell: DASH duhet të jap informacione s’kam parë asnjë provë
25/05 22:00
“Non grata e Berishës”, Grenell: Blinken është i politizuar, asnjë provë sna kanë dhënë
25/05 21:56
“Thaçi duhet të lirohet urgjentisht”, Grenell: Europianët po bëjnë një punë të pisët
25/05 21:51
Rrëfimi i plotë i Grenell për Gjykatën Speciale dhe prapaskenat në Kosovë
25/05 21:43
Grenell flet për takimin me Trump mes 800 personave gay dhe lezbikeve
25/05 21:43
Grenell flet për Trump: Ai do të bëj shumë për Ballkanin, më ka zgjedhur mua për këtë çështje
25/05 21:25
“Jam gay dhe jam krenar”, Grenell: Po unë jam konservator,.vendos vetë për veten
25/05 21:18
“I thashë vetes nuk do vdes tani”, Grenell: Kam ende shumë gjëra për të bërë
25/05 21:13
Beteja me kancerin, Grenell: E zhvlerësova, por çdo 3 muaj testohem për të mbijetuar
25/05 21:13
Grenell flet për nënën e sëmurë: Ta duam jetën, dua t’i shërbej me gjithçka
25/05 21:13