KUJDES! SKANDALI me kreditë/ Dëralla: Pagesat për kreditë ekzistuese në MCA do vijojnë | Zona Zero
27/05/2024 22:57

Gazetari i mirënjohur Milaim Zeka vjen për publikun shqiptar me emision ‘Zona Zero’ në TOP News. Cdo të hënë duke nisur nga ora 20:30 për më shumë se dy orë do të flitet për politikën, aktualitetin, rajonin dhe sidomos për çështjen shqiptare. ‘Zona Zero’ do të jetë një hard talk me intervista ekskluzive, do të jetë një zonë debati dhe përcjellje idesh me emrat më të njohur të publicistikës shqipfolëse.

BERISHA valixhet gati për të u arratisur?/ ZBULOHET plani, sherr në PD, ARGITA merr frenat në dorë
17/06 23:41
PAZARE politike mes RAMËS dhe BERISHËS/ Kara: Nuk mund të hyjmë në BE me këtë treg politik
17/06 23:20
SHEHI AKUZA të forta për BERISHËN dhe RAMËN/ “Kodin e mbajnë për të ruajtur monopolin PS-PD”
17/06 23:17
DASHAMIR SHEHI sherr live në program me AVOKATIN/ Kara: Fundi politik i Berishës ka ardhur me kohë
17/06 23:10
Propaganda serbe kundër turizmit shqiptar! Deputeti shfaq sfidat dhe benefitet e sezonit në Durrës
17/06 23:07
Sfida e sezonit turistik në Durrës Te ftuar: Jurgis Çyrbja, Deputet i PS
17/06 23:06
BERISHA merr VULËN, drejtësia e gropos/ Kara: MB dhe SHBA i vendosën një vulë më të madhe se e PD
17/06 23:06
BRITANIA i vë DAMKËN BERISHËS/ Baçi: Vendimi nuk na intimidon | Zona Zero
17/06 23:05
BERISHA NON GRATA,PLAS debati në studio/ Shehi: Kongreset ishin fasadë, pa debat të brendshëm
17/06 23:05
KURTI shkatërroj gjithçka në KOSOVË/LIMAJ: Ne do e implementojmë asociacionin e komunave | Zona Zero
17/06 22:14
SHPËRTHEN LIMAJ ndaj KURTIT: Gabimi fatal i KURTIT, 50 % e popullit është opozitar | Zona Zero
17/06 22:09
KURTI fut në paranoja politikën e KOSOVËS?/ LIMAJ: Mungesa e unitetit, rrezik për shpërbërje
17/06 22:09
BOMBË! KURTI mesazhe me agjentët SERBË?/ LIMAJ: Kosova asnjëherë s’ka qenë në duar më të dyshimta
17/06 22:08
Ekskluzive! LIMAJ për email-et me BIA-n SERBE: Kosova, në duar të dyshimta, UDBA kthehet fuqishëm
17/06 22:06
Me lot në sy FATMIR LIMAJ zbulon planin e rrezikshëm të ALBIN KURTIT në bashkëpunim me SERBËT
17/06 21:32
TRONDIT LIMAJ! Krisja RAMA-KURTI, akuza e bashkimit kombëtar, maskë e kryeministrit të Kosovës
17/06 21:30
EKSKLUZIVE! FATMIR LIMAJ përballë Milaim Zekës/ Kosova në udhëkryq, mes lindjes dhe perëndimit
17/06 21:29
Sanksionet ndaj Kosovës! Limaj: Urat e ndërtuara me vështirësi, u shkërmoqën | Zona Zero
17/06 21:27
LIMAJ i ashpër me KURTIN!/ Egoist, veriu arenë me të cilin ushqen perëndimin | Zona Zero
17/06 21:27
LIROHET BELERI nga BURGU?/ RAMA mbyll kufijtë? GREQIA bllokon SHQIPËRINË, gati LUFTA? | Zona Zero
10/06 23:41