“Ku janë këto jashtëtokësor more?”, Sllamniku: Po krijojnë dhe Krishtin – Shqipëria Live
18/06/2024 05:41

Një shkrim i publikuar nga Universiteti prestigjioz i Harvardit ka trazuar jo pak ujërat sa i përket ekzistencës ose jo të alienëve. Madje sipas tyre, ata mund të jetojnë bashkë me ne në tokë, të fshehur në mënyrë perfekte që ne të mos arrijmë dot t'i identifikojmë. Por ky nuk është i vetmi aktivitet i tyre, në shkrimin e publikuar shtohet më tej se UFO-t mund të vizitohen edhe nga "të afërmit" e tjerë të tyre. Praktikisht sipas shkrimit, të kryer në Universitetin e Harvardit, jashtëtokësorët me shumë mundësi mund të jetojnë si një me njerëzit tashmë. Ai thotë se kjo mund të jetë në tokë, nën tokë ose në Hënë. Gazetar: Orest Floku

Me biçikletë nga Kina, Genti tregon se kur mbërrin në Shqipëri – Shqipëria Live
23/07 14:22
Skandali në burgjet britanike, shqiptarët paguajnë 2 mijë £ për s*ks me gardianet – Shqipëria Live
23/07 14:19
Mediat britanike “sulmojnë” shqiptarët e burgosur: Bëjnë s*ks me gardianet – Shqipëria Live
23/07 13:48
Shqiptari thotë që ka bërë s*ks me gardianen, gazetari anglez: Pretendime, s’ka prova-Shqipëria Live
23/07 13:42
Shqiptarët në burgjet e Anglisë: Paguajnë 2.000 £ për të kryer s*ks me gardianet – Shqipëria Live
23/07 13:40
“Nëse s’dini të jepni ndihmën e parë, rrezikoni jetën tuaj”, vrojtuesi jep këshilla – Shqipëria Live
23/07 13:30
Humbin jetën dy persona në plazh nga ataku kardiak, detaje nga ngjarjet – Shqipëria Live
23/07 13:27
Shumë pushues humbin jetën në plazh, mjekja tregon çfarë duhet të keni kujdes – Shqipëria Live
23/07 13:26
73-vjeçari humb jetën në Durrës, gazetarja: I pushoi zemra – Shqipëria Live
23/07 13:17
Njihuni me shqiptaren që ia kaloi 600 efektivëve në SHBA dhe mori çmimin e lartë – Shqipëria Live
22/07 14:08
Shqipëia bëhet gati të prodhojë armë, debat në studio për çfarë do përdoren – Shqipëria Live
22/07 14:06
Prodhimi i armëve në Shqipëri, kujt po i ruhemi? – Shqipëria Live
22/07 13:54
Shqipëria do të prodhojë armë? Për çfarë na duhen? – Shqipëria Live
22/07 13:45
Vrasje e trefishtë në Memaliaj dhe një i plagosur, zbulohet arsyeja e masakrës – Shqipëria Live
22/07 13:42
Si ndodhën vrasjet e Aleksandër Sadikajt dhe Edmond Papës në vitin 2022 – Shqipëria Live
22/07 13:31
Ekzekutohet babai i Andrea Kalemit dhe plagoset rëndë xhaxhai, detaje nga ngjarja – Shqipëria Live
22/07 13:25
Masakra në Memaliaj pa autor, 20 të shoqëruar – Shqipëria Live
22/07 13:20
Tre të vrarë dhe një i plagosur, gazetarja: Vrasje me pagesë – Shqipëria Live
22/07 13:19
Detaje nga dasma e Skënderbeut në Kishën e Shën Mërisë që u prish nga Komunizmi – Shqipëria Live
19/07 14:18
Inskenohet dasma e Skënderbeut, aktorët tregojnë emocionet – Shqipëria Live
19/07 14:16