“Kleri në Shqipëri ka nxitur marrëdhëniet e pedofilisë”,Hazizaj jep alarmin-ShqipëriaLive24Janar2022
24/01/2022 16:14

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

Rrushja dhe Laureta në lidhje të re? Plasin bombën live në studio-Shqipëria Live
24/05 16:30
Laureta flet për Corleonen, ja e vërteta e lidhjes me të dhe ish-të dashurin malazez-Shqipëria Live
24/05 16:29
Laureta sqaron njëherë e përgjithmonë akuzat për prostucion dhe burg- Shqipëria Live
24/05 16:29
Laureta kisha pëlqim për Melikun por ai e zhgënjeu-Shqipëria Live
24/05 16:28
“Rrushja shkrihet kur sheh Kriston”, Laureta ja thotë live të vërtetën: Ja ku gabove-Shqipëria Live
24/05 16:28
Rrushja akuza të forta për Astritin dhe Alesian “ja si ma punuan pas krahëve”-Shqipëria Live
24/05 16:28
Rrushja: Kristo ishte shumë xheloz dhe pas Përputhen ka bërë skena xhelozie-Shqipëria Live
24/05 16:27
Rrushja: Erjoni ishte një humbje kohe, ja aryesja e fortë pse nuk u Përputhëm-Shqipëria Live
24/05 16:27
Tirana pushtohet nga tifozët, ja çfarë pritet të ndodhë nesër në kryeqytet-Shqipëria Live
24/05 16:01
Francesco Totti në Tiranë, yjet e futbollit që do jenë në stadium nesër-Shqipëria Live
24/05 16:01
Tifozi i Feyenoord në Tiranë tregon sa ka paguar për biletën- Shqipëria Live
24/05 16:00
Quhet Romak, tifozi i çmendur i Romës:U bëra me këtë skuadër prej Francesco Totti-Shqipëria Live
24/05 16:00
“Çamëria nuk ekziston”, përfaqësuesi i shoqatës Çamëria kundra Dendias: Paranojë-Shqipëria Live
24/05 15:56
“Të diskutojmë që çamët të marrin pronat”, deklarata e Xhaçkës, jehonë në Greqi-Shqipëria Live
24/05 15:55
“Mos hapni çështjen çame se ju bllokojmë në BE”, Karamelo sqaron deklaratën-Shqipëria Live
24/05 15:55
“Ju nuk e mohoni dot Çamërinë”,debat në studio,Karamelo: Po e përdorni për vota-Shqipëria Live
24/05 15:54
“Nuk flas me ty”, Karamelo përplaset me historianin për kërcënimin e ministrit grek- Shqipëria Live
24/05 15:54
“Greqia nuk do e heqë kurrë ligjin e luftës se çohen korçarët do marrin tokat”-Shqipëria Live
24/05 15:53
“Më shante nga nëna dhe më quante qorr” zbardhet dëshmia e policit që vrau kolegun-Shqipëria Live
24/05 15:30
“Rrezikon burgim të përjetshëm” avokati tregon masën për policin që vrau kolegun-Shqipëria Live
24/05 15:29