Kledi tregon për historinë e tij me një shqiptare – Big Brother Albania Vip
21/10/2021 16:14

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

“Gati e kanë, i kam përgatit 3-4 fishekë”/Për kë flet Iliri? – Big Brother Albania Vip
03/12 10:25
Puthje dhe përqafime mes Sarës dhe Pajtimit – Big Brother Albania Vip
03/12 10:24
Beatriksa i shkrian urim për ditëlindje Anxhelinës – Big Brother Albania Vip
03/12 10:21
Donaldi tenton ti bëjë rreng Ilirit por e pëson Sabiani – Big Brother Albania Vip
03/12 10:21
Donaldi dhe Pajtimi tentojnë të trembin Ilirin – Big Brother Albania Vip
03/12 10:20
Prova e Javës/Beatriks shpejton të fikë gongun – Big Brother Albania Vip
03/12 10:19
Prova e Javës/Antonela nuk arrin dot ta fikë gongun – Big Brother Albania Vip
03/12 10:18
Mbrëmje e qetë/Banorët bisedojnë të gjithë bashkë – Big Brother Albania Vip
03/12 10:17
“Nuk e besoj dot”, çifti shijon në qetësi reshjet e shiut – Big Brother Albania Vip
02/12 23:58
Beatrix rrëfen vendimin e vështirë për të qenë pjesë e “BBV” – Big Brother Albania Vip
02/12 23:57
Iliri e Sabiani komentojnë situatën në shtëpi, nuk kursejnë as batutat – Big Brother Albania Vip
02/12 23:56
Iliri komenton çiftin e ri: Tamam histori dashurie – Big Brother Albania Vip
02/12 23:55
Pas puthjes, Beatrix: Nuk e di a do shkëputem dot – Big Brother Albania Vip
02/12 23:37
Pas “dasmës”, Einxhel sprovohet me gongun e provës javore – Big Brother Albania Vip
02/12 23:37
Irini Qirjako përshëndet banorët – Big Brother Albania Vip
02/12 23:36
Banorët urojnë çiftin më të ri në shtëpi – Big Brother Albania Vip
02/12 23:35
Arbri mbështet puthjen e Donaldit dhe Beatrix: Gjëja më e bukur – Big Brother Albania Vip
02/12 23:35
Nuk shterojnë puthjet mes Donaldit dhe Beatrix – Big Brother Albania Vip
02/12 23:34
Natë romantike/ Puthje shkëmbehet edhe mes Sarës dhe Pajtimit – Big Brother Albania Vip
02/12 23:32
“Dasma” ndez romancën, Donaldi dhe Beatrix shkëmbejnë puthjen e parë – Big Brother Albania Vip
02/12 23:31