“Kiara më inteligjente se Olta”, parashikimi tronditës i astrologes për Kiarës – Shqipëria Live
24/03/2023 16:01

Të shtunën pritet të jetë një nga spektaklet më emocionues të Big Brother Vip. Kiara dhe Olta janë në një nominim kokë më kokë dhe të gjithë janë kuriozë se kush do dali. Gazetare: Ema Shazivari Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj

Sara Hoxha hedh poshtë lajmet qe po qarkullojnë,ja cila këngë e Ledrit i pëlqen asaj- Shqipëria Live
26/05 16:46
Ledri banor i Big brother Vip 3? Ja sa fëmijë do këngëtari – Shqipëria Live
26/05 16:46
Ledri flet për herë të parë për albumin e tij, të rinj, zbulon surprizat – Shqipëria Live
26/05 16:46
Keni një familjarë që zgjohet somnambul? Mjeku iu tregon si të veproni – Shqipëria Live
26/05 16:36
Një njeri somnambul mund të vrasë dhe të përdhunojë kur është në këtë gjendje? – Shqipëria Live
26/05 16:36
A duhet zgjuar nga gjumi somnambuli? Ja çfarë ndodh në trurin e këtyre personave – Shqipëria Live
26/05 16:36
Njihuni me Narkolepsinë, sëmundja që nga e cila të zë gjumi rrugëve – Shqipëria Live
26/05 16:35
“Tentuan të dhunojnë gjyqtarin, rregulla që u shkelën në ndeshjen Tirana-Bylis” – Shqipëria Live
26/05 16:30
Dhunë në Stadium, prof. Delia: Situata në kampionatin tonë ishte e nxehtë – Shqipëria Live
26/05 16:30
Gazetari: Pas dhunës në stadium, Tirana rrezikon titullin kampion – Shqipëria Live
26/05 16:29
“F*ck you si mund ta përkthesh?”, Milaim Zeka: Unë do e shkruaja tamam siç përkthehet-Shqipëria Live
26/05 15:51
Drejtuesi i kompanisë së krijoi “Rrushe”: E kemi përshtatur se ka shumë fjalë lokale -Shqipëria Live
26/05 15:47
Çfarë është peci? Gjuhëtari i kthehet Erionës: Më fute në kurth – Shqipëria Live
26/05 15:47
“Rrushe” me titra shqip, gazetarja: Kishte shumë fjalë që nuk i merrja vesh – Shqipëria Live
26/05 15:47
“Nuk është titrim por përkthim”,gazetari në Kosovë: Te “Rrushe” kuptohet çfarë thuhet-Shqipëria Live
26/05 15:46
Flavio Qarri: Të jemi falënderues cfarë ka bërë Digitalb për përhapjen e shqipes – Shqipëria Live
26/05 15:46
“Mos shkoni në plazhet shqiptare se dëgjohet muzikë serbe”, portalet në Kosovë – Shqipëria Live
26/05 15:46
Seriali “ Rrushe”, gjuhëtari me tone të ashpra: Nuk duhet përkthyer shqipja – Shqipëria Live
26/05 15:45
“Ju dogj shtëpia”, Mihrije Braha i dedikon një mesazh fansave -Shqipëria Live
26/05 15:13
“Na është djegur e gjithë gardëroba”, këngëtarja tregon si i shpëtoi tragjedisë – Shqipëria Live
26/05 15:13