Kërcënohet Atdheu, ish-konkurrentja: E bën për show- Shqipëria Live 5 Mars 2021
05/03/2021 15:56

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Don Marku për zgjedhjet:Kisha jep mesazhin për të ndihmuar popullin – Shqipëria Live 19 Prill 2021
19/04 16:42
Mjeku pleumolog: Besimi në Zot shëron sëmundje,mendoni pozitivisht!- Shqipëria Live 19 Prill 2021
19/04 16:40
34 vjeçarja tregon metodën se si u shëruar nga tumori në kokë- Shqipëria Live 19 Prill 2021
19/04 16:40
Aktorit Guljelm Radoja në intubim i biri:Gjendja është përkeqësuar-Shqipëria Live 19 Prill 2021
19/04 16:40
Pirro Milkani i lutet biznesmenëve:Mos e lini mikun tim të vdesë!-Shqipëria Live 19 Prill 2021
19/04 16:39
Gazetari: Shit-blerja e votës është shkatërrimi i shoqërisë-Shqipëria Live 19 Prill 2021
19/04 16:39
Gazetarja:Feja nuk ka punë me politikën, nuk i takon të bëj thirrje- Shqipëria Live 19 Prill 2021
19/04 16:39
I doli ballazi mafias italiane, Ajeti: Hyso nuk pranonte padrejtësitë!- Shqipëria Live 19 Prill 2021
19/04 15:59
Përlotet vëllai i heroit shqiptar,Ajeti:Të kem të paktën sendet personale-Shqipëria Live 19Prill2021
19/04 15:59
Emri i shqiptarit në krah të gjyqtarit Borsellino:I doli ballazi mafias!- Shqipëria Live 19Prill2021
19/04 15:58
Kishte tumor në kokë,Arta:Asnjë ilac,u shërova vetëm me mendim pozitiv!-Shqipëria Live 19 Prill 2021
19/04 15:14
Artisti Guljelm Radoja në intubim, i biri: Ka nevojë për një mrekulli-Shqipëria Live 19 Prill 2021
19/04 15:07
Ç’punë ka besimi fetar me politikën? Debat në studio-Shqipëria Live 19 Prill 2021
19/04 15:06
Vdiq duke u përleshur me mafian, kush është hero shqiptar,Hyso Telharaj-Shqipëria Live 19 Prill 2021
19/04 15:06
Selena dhe Arjoni flasin për “site-n”e tyre erotike:Postojmë fotot “hot” -Shqipëria Live 16Prill2021
16/04 16:57
Serena:I kam shkruar e para Arjonit,ja mesazhin erotik me”emoji dirty”-Shqipëria Live 16Prill2021
16/04 16:54
Publikoi foto në shtrat me Anën, Arjoni: Ju tregoj për çfarë jam penduar-Shqipëria Live 16Prill2021
16/04 16:53
Gazetari:Atdheu dhe Antonela janë çift jashtë programit,aty po bëjnë lojë-Shqipëria Live 16Prill2021
16/04 16:52
Në Shqipëri gratë me shami paragjykohen më shumë se në Kosovë-Shqipëria Live 16Prill2021
16/04 16:52
Edona plas bombën:Mevlani është i paqëndrueshëm me Ledjanën- Shqipëria Live 16Prill2021
16/04 16:51