Keku i mëngjesit – Në Shtëpinë Tonë
11/06/2024 11:02

Keku i mëngjesit Përbërësit: * 500 g miell * 150 ml vaj luledielli * 5 vezë * 200 g sheqer kaf * 150 ml qumësht * 1 lugë uthull molle * 2 bustina me vanilje * Lëkura e dy limonave * 1 bustinë e gjysëm fryrës për torta * 1 grusht miell kokosi

Drin Bejta: Çmoj shumë Flor Mumajesin dhe Alban Skënderaj, nuk i ndaj dot!/ Wake Up
24/07 10:34
17-vjeçari që i këndon dashurisë në mënyrën më të bukur! Sa fanse i shkruajnë në ditë?/ Wake Up
24/07 10:34
Drin Bejta, këngëtari viral i rrjeteve sociale! Çfarë thotë ai për famën e papritur?/ Wake Up
24/07 10:24
Loja në Wake Up/ Shokët i kujtuan Zenit shtrak-shtruk e gjimnazit/ Wake Up
24/07 10:01
Pedagogia Elsa Skënderi sugjeron librat që duhet të lexoni këtë verë!/ Wake Up
24/07 10:01
Ardian Bujupi, këngëtari që lexon në plazh. Pedagogia rrëfen situatën me fansat!/ Wake Up
24/07 09:54
“Shihemi në gusht”, libri që nuk duhet t’ju mungojë gjatë pushimeve!/ Wake Up
24/07 09:51
Bashkëshorti romantik çdo mbrëmje i dhuron gruas një “zemër portokalli”, ajo i koleksionon!/ Wake Up
24/07 09:33
Lajm i fundit/ Sylvinho firmos me Shqipërinë deri në Dhjetor 2025/ Wake Up
24/07 09:29
Për beqarët që na ndjekin; Pse jeni beqarë?/ Wake Up
24/07 09:22
Celine Dion do hapë Lojërat Olimpike? Nuk është ngjitur në skenë që në 2020!/ Wake Up
24/07 09:21
A e gjeni dot se cili është planeti diamand?/ Wake Up
24/07 09:21
Mot i paqendrueshëm dhe me vranësira. Qyteti me temperaturën më të lartë Vlora!/ Wake Up
24/07 09:20
3 njerëzit më të lumtur në botë janë këto dhe a e dini pse?/ Wake Up
23/07 10:43
A ka të korruptuar VIP që janë të paprekshëm në Shqipëri? Çfarë thotë studiuesi?/ Wake Up
23/07 10:32
“Stina parlamentare e Kuvendit të Shqipërisë më i dobëti që kemi parë”/ Wake Up
23/07 10:31
Studimet tregojnë se rrotacionet politike sjellin zhvillim në vend, ja pse!/ Wake Up
23/07 10:24
Studiuesi:14 deputetë në proces hetimor në SPAK, një dritë në fund të tunelit/ Wake Up
23/07 10:19
Loja në Wake Up/ Në fund shefi pranoi se kishte ardhur koha për një shtrak-shtruk të ri/ Wake Up
23/07 10:12
Vaksinat kundër Covid, çfarë ndodhi në Shqipëri? Flet mjeku/ Wake Up
23/07 10:05