Kafshime, provokime, përqafime; Çfarë ndodhi me Edën dhe Mateon… – Ep.106 Përputhen 06/02/2023
06/02/2023 19:31

Takimi i Edës dhe Mateos jashtë studios së Për'puthen nuk kishte si të shkonte ndryshe... Kafshimet, provokimet dhe përqafimet kanë qenë të pranishme gjatë gjithë takimit. Por sot në program do të kemi edhe një hyrje të re. Bëhet fjalë për një djalë bukurosh, i cili do ta trazojë menjëherë studion.

Irisit i derdhet kafja, Remili ka një koment – Për’puthen prapaskena
29/03 10:34
Artjoni provokon Giselën në dhomën e zhveshjes – Për’puthen prapaskena
29/03 10:33
Pas sherreve, Arbri takohet me Giselën – Për’puthen prapaskena
29/03 10:33
Ilda shfaqet në prapaskenë, ja sa ka ndryshuar – Për’puthen prapaskena
29/03 10:33
Sali del i acaruar pas zënkës me Nedën – Për’puthen prapaskena
29/03 10:32
Livia tregon djegien në këmbë, çfarë ka ndodhur?- Për’puthen prapaskena
29/03 10:32
Irisi i shkon Saliut në shtëpi! Përkëdhelje,flirtime e puthje mes dyshes-Ep.145 Përputhen 28/03/2023
28/03 19:31
“Irisi do një burrë me lekë”, Livia do të marrë hak tek Saliu – Ep.145 Përputhen 28/03/2023
28/03 19:30
Irisi bën prapësira në banjon e shtëpisë së Saliut – Ep.145 Përputhen 28/03/2023
28/03 19:30
Saliu akuzoi Livian, Irisi i jep të drejtë Saliut – Ep.145 Përputhen 28/03/2023
28/03 19:30
Saliu i kthehet keq Nedës, cila është arsyeja? – Ep.145 Përputhen 28/03/2023
28/03 19:30
Irisi flet për Lean, mikeshën e ngushtë që u nda për Petron – Ep.145 Përputhen 28/03/2023
28/03 19:30
Ina surprizë për Viktorin, sa romantike – Për’puthen prapaskena
28/03 12:06
Sali dhe Livia sqarohen në prapaskenë – Për’puthen prapaskena
28/03 12:06
Gisela ulet në gjunjë dhe i lidh këpucët Artjonit – Për’puthen prapaskena
28/03 12:05
Gisela bën twerk
28/03 12:02
Briki na tregon makinën e saj – Për’puthen prapaskena
28/03 12:01
Livia me sutjena bën grim – Për’puthen prapaskena
28/03 12:01
Javier Zanetti, legjenda e futbollit ka një mesazh për Për’puthen – Ep.144 Përputhen 27/03/2023
27/03 19:31
U zunë për një djalë, Brikenda kunja për Giselën në takim me Artjonin – Ep.144 Përputhen 27/03/2023
27/03 19:30