Ka zhgënjyer Kurti apo ka motivuar Opozita? Bushati: VV detyroi të gjitha partitë të ndryshojnë
18/10/2021 21:54

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

“Mos flisni qesim”, replika të forta të stërmbesës së Qazim Mulletit dhe historianit Milo
06/12 22:28
Nuk do të quhet “Prefekti” por “Profeti”, regjisori Spiro Duni zbulon emrin e ri të veprës
06/12 22:26
“Te Turbina nuk vi se është hangar”, Açka shpërthen/ Çuli po shpallni një godinë hambar
06/12 22:22
Drejtori i TK, Çuli ndërhyn në emision, replika me Mulletin dhe Açkën
06/12 22:19
Milo: Qazim Mulleti ka marrë pjesë në mbledhjen ku u hartua lista e qytetarëve që do arrestiheshin
06/12 22:18
“Kam hapur kanale” Regjisori Duni flet për herë të parë për të shkuarën në komunizëm
06/12 22:06
“Na ra si rrufe në qiell të pastër”, Arben Tafaj flet për rivënien në skenë të Prefektit
06/12 22:04
Jo “Perfekti” por “Prefekti”, Flutura Açka flet për denigrim, Duni e kundërshton
06/12 21:51
Stërmbesa e Mulletit “përballet” në Open me regjisorin Spiro Duni për “Prefektin”
06/12 21:50
Spiro Duni tregon se si e ndryshoi tekstin e “Prefektit”, ja si do jetë vepra dhe personazhet
06/12 21:50
Regjisori Spiro Duni bën sqarimin e rëndësishëm: Nuk jam unë personi që kanë arrestuar në Vlorë
06/12 21:49
Open – Basha&Berisha, kush do ta fitojë partinë? Debat mes Zhejit, Topallit, Bushatit, Mërtirit
03/12 01:15
Çfarë do të ndodhë një ditë pas Kongresit/ Parashikimi i Zhejit, Topallit, Mërtirit dhe Bushatit
02/12 23:54
“Ke patur pseudonimin “Dizenjatore”, Mërtiri shpërthen pasi Topalli i tha se hyn në zyrën e Bashës
02/12 23:25
Milionerët dhe të korruptuarit janë rreth Bashës apo Berishës? Debat mes Mërtirit dhe Topallit
02/12 23:16
“Zheji spekullon”, Bushati i del kundër për tezat sovraniste: ja përse i dal në krahë Berishës
02/12 23:11
Topalli: Nëse PD e merr Berisha unë kthehem në parti, Basha i hedh në kanal bashkëpunëtorët
02/12 23:04
Çfarë ndodh nëse Berisha merr PD-në? Kreshnik Spahiu: Berisha është i paparashikueshëm
02/12 23:04
Kush e ka shumicën e delegatëve në PD? Debat mes Zhejit, Bushatit, Mërtirit dhe Topallit
02/12 22:41
Zheji: Rikthimi i Berishës, shanc i artë i Ramës, Bushati: Rama ka punuar për këtë ditë
02/12 22:40