“Jetoj me lekët e babit”, si po shkon jeta në fshat e çiftit Katerina-Lupçe të BB9, 27 Shkurt 2020
27/02/2020 18:13

Një nga çiftet më simpatikë të “Big Brother Love Edition”, Katerina dhe Lupçe, ishin të ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku treguan përditshmërinë e tyre larg vëmendjes mediatike.

Komenti epik i fisit për velinën e “Fiks Fare”: Hajde çohu të…/ Ftesë në 5
30/09 18:00
Ftesë në 5, Vogëlushi aktor: Si më bëri babai të qaj në film… 30 Shtator 2022, Pjesa 3
30/09 18:00
Ftesë në 5, Meloni gruaja e parë kryeministre në Itali, lajm i mirë apo keq?30 Shtator 2022, Pjesa 2
30/09 17:45
Ftesë në 5,Modeli klasik i velinave,bionde&brune:Njihuni me Joanën&Klaudjan,30 Shtator 2022, Pjesa 1
30/09 17:42
Bieta merr “hak” live ndaj Dejvit dhe Dorit të “Fiks Fare”/ Ftesë në 5
30/09 17:30
Velinat kërcejnë sensualisht për të joshur djemtë, Bieta largohet/ Ftesë në 5
30/09 17:30
E dhunuan në Serbi, Xheni Karaj nxjerr inatin: Ruhuni nga…/ Ftesë në 5
30/09 17:15
“Emigrantë hipokritë”, i ftuari kundër kryeministres së ardhshme italiane/ Ftesë në 5
30/09 17:15
I therën patën, si shokët bullizuan të voglin ditën e Vitit të Ri/ Ftesë në 5
30/09 13:39
“Je antishqiptar- fol mirë me mua ore”, përplasje e fortë e pastorit me Olsi Jazexhi/ Ftesë në 5
29/09 19:04
Vazhdoi sharjet ndaj Zhakut, Bieta përzë nga emisioni Olsi Jazexhi/ Ftesë në 5
29/09 19:04
45 vjetor i veçantë, Bieta dhuron lule për të ftuarin special/ Ftesë në 5
29/09 19:03
Ftesë në 5, Rikthim pas 34 vitesh, historia dashurisë që i rezistoi kohës, 29 Shtator 2022, Pjesa 1
29/09 18:54
Ftesë në 5, Olsi Jazexhi dhunon publikisht Zhakun,debati degradon në limite,29 Shtator 2022, Pjesa 2
29/09 18:52
Ftesë në 5, Zhaku: Ndihem e dhunuar, çfarë mendon Migena tani? 29 Shtator 2022, Pjesa 3
29/09 18:39
Të ftuarat thirrje për protestë: Për të luftuar në emër të lirisë duhet të bëjmë gjestin/ Ftesë në 5
28/09 19:06
Gazetarja: Jam për lirinë e gruas. Nëse diçka nuk fle në zemër, nuk fle as në veshje/ Ftesë në 5
28/09 19:04
Aktivistja Brizida Gjikondi: Kur të dhëmb shpirti, flokët nuk të dhimbsen/ Ftesë në 5
28/09 19:01
Arlinda Dudaj: Grate dhe vajzat iraniane ia dinë kuptimin lirisë, po vlon një revolucion/ Ftesë në 5
28/09 19:01
Ftesë në 5, Filarmoninë e qytetit të Londrës do dirigjohet nga një shqiptar,28 Shtator 2022, Pjesa 3
28/09 18:41