Jashtë Loje | ‘Unë e ndërroj shpesh’ Nebiaj zbulon skuadrat e futbollit
10/06/2021 23:01

Jashtë Loje një emision, i cili sjell në fokus figura të ndryshme shqiptare të sportit e jo vetëm, duke treguar të pathënat e jetës së tyre, e marrëdhëniet që kanë me personazhe të rëndësishëm shqiptarë të fushave të ndryshme. Çdo të hënë dhe të enjte në kanalin informativ Top News në orën 20:00.

Jashtë Loje | Bie në fushë pa ndjenja, përlotje, ankth në stadium, diskutime në studio
12/06 23:15
Jashtë Loje | Mëshiruese! ‘Mungojnë mjekët sportivë në ekipet tona’ flet Begolli
12/06 22:46
Jashtë Loje | Habisin tifozët në Sheshin Skënderbej, asnjë me Rusinë!
12/06 22:45
Jashtë Loje | ‘Shisnin makinën për të parë një ndeshje futbolli’ Alked Gjebrea
12/06 22:40
Jashtë Loje | Shpërthen Osman Mula ‘Shqiptarët hanë fara në stadiume’
12/06 22:38
Jashtë Loje | ‘Ja si më rrezikoi jetën sporti’ flet akrobatja Rushiti
12/06 22:37
Jashtë Loje | Arben Derhemi & Ana Lika habisin me batutat e tyre si tifozë të Italisë
12/06 09:30
Jashtë Loje | Sezeri ‘mashtron’ aktoren, ndeshen papritur në emision
11/06 22:35
Jashtë Loje | ‘Eurovisioni teatër e gallatë në festival’ aktori Derhemi flet për Italinë
11/06 22:28
Jashtë Loje | Aktori Arben Derhemi ‘tifoz i përjetshëm’ me Italinë
11/06 22:21
Jashtë Loje | Atmosfera live nga Sheshi Skënderbej për sfidën Itali-Turqi
11/06 21:32
Jashtë Loje | Ori Nebiaj | Ja për kë i rreh zemra Orit…
11/06 00:11
Jashtë Loje | Ori Nebiaj zbulon se për kë futbollist bën tifo
10/06 23:03
Jashtë Loje | Parashikimi: Ja kush do ta fitojë ‘Euro 2020’
10/06 23:02
Jashtë Loje | ‘Unë e ndërroj shpesh’ Nebiaj zbulon skuadrat e futbollit
10/06 23:01
Jashtë Loje | De Biasi zbulon sekretin e Kombëtares në 2016
10/06 22:50
Jashtë Loje | ‘Ogur i mirë’ rikthimi i Euro 2020, komente nga Nebiaj, Gjebrea, Tufa
10/06 22:48
Jashtë Loje | Sindi Loci | Rrëfimi mes lotëve për familjen, zhgënjimet dhe ëndrrat
27/05 21:00
Jashtë Loje | Stine | Gabimet e së shkuarës dhe lindja e vajzës…
24/05 21:00
Jashtë Loje | Spartak Ngjela | Dita kur dola nga burgu, ja kë takova të parin…
20/05 22:00