Jashtë Loje | Shokon Alban Bushi ‘S’ka shans, klubet në Turqi s’kanë sponsor pije alkoolike’
16/06/2021 22:54

Jashtë Loje një emision, i cili sjell në fokus figura të ndryshme shqiptare të sportit e jo vetëm, duke treguar të pathënat e jetës së tyre, e marrëdhëniet që kanë me personazhe të rëndësishëm shqiptarë të fushave të ndryshme. Çdo të hënë dhe të enjte në kanalin informativ Top News në orën 20:00.

Jashtë Loje | Ja surpriza që fshihet poshtë xhaketës në studio për gazetarin nga Anglia
11/07 22:25
Jashtë Loje | Pak orë para finales së Euro2020, ja atmosfera në Tirana Fan Zone
11/07 22:04
Jashtë Loje | Mbërriti finalja e Euro2020 që shëtiti përmes çdo fushe dhe emocioni të çdo ekipi
11/07 22:03
Jashtë Loje | ‘Uroj mos digjet Londra sot’ Hajdari për pritshmëritë e fitores Euro2020
11/07 21:52
Jashtë Loje | Orët e fundit para finales së Euro2020, ja përgatitjet e Anglisë – lidhje me skype
10/07 21:15
Jashtë Loje | A janë gjyqtarët e korruptuar – analiza nga të ftuarit
10/07 21:00
Jashtë Loje | Futbollisti që i kërkoi numrin tifozes! Ja çfarë ka ndodhur
10/07 21:00
Jashtë Loje | ‘E uron live për titullin që i dha Meta’ gazetari Manaj për Bashkim Tufën
10/07 21:00
Jashtë Loje | ‘Do ja prish mendjen me ato që do them’ doktori nga Anglia diskutim me Gjebrean
09/07 21:15
Jashtë Loje | Përplasje në studio! Penalltitë në sytë e një ish-arbitri dhe një gazetari
09/07 21:00
Jashtë Loje | ‘Lazer në sy në momentin e penalltisë’ batutat dhe komentet më epike
09/07 21:00
Jashtë Loje | ‘E pushuan nga puna sepse gënjeu për të parë ndeshjen’ ngjarjet virale në rrjet
09/07 21:00
Jashtë Loje | ‘Qan dhe dridhet’ reagimi i vajzës që futbollisti anglez i dhuron bluzën
09/07 21:00
Jashtë Loje | ‘O je me barrë o pa barrë’ plas debati në studio mes batutash
08/07 21:15
Jashtë Loje | Ilnisa Agolli zbulon sekretin e femrave me futbollin
08/07 21:00
Jashtë Loje | ‘Humbi vajzën, i gjakosur në ndeshje’ komente për trajnerin e Spanjës
08/07 21:00
Jashtë Loje | Përplasje në studio, ish arbitri me gazetarin Alked Gjebrea
08/07 21:00
Jashtë Loje | E paprecedentë, avokat Ngjela largohet nga studio për…
07/07 22:52
Jashtë Loje | Anglezi çon nusen për të lindur me ‘It’s coming home’ rrëfen Manaj
07/07 22:49
Jashtë Loje | Spartak Ngjela ‘braktis’ majmunin, ja kujt ja besoi parashikimin
07/07 22:47