‘Jam vonë, më duhet të lëviz’ Bora Muzhaqi ‘justifikon’ reagimin e saj | Breaking Top News
25/11/2021 12:46

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Të pathënat e Valonit nga BBVIP/ Çifti Donald-Beatrix dhe marrëdhënia me… | Breaking Top News
08/12 17:30
Histori frymëzuese ‘Nëna me 7 fëmijë nismë për të shpëtuar gratë e dhunuara’ | Breaking Top News
08/12 16:18
Valon Shehu ‘pretendon’ që Einxhel të fitojë Big Brother Vip | Breaking Top News
08/12 16:14
‘Marrëdhënia e Beatrix me nënën e saj’ Valoni zbulon gjithçka që nuk dinim | Breaking Top News
08/12 16:01
‘Kam 10 vite që e njoh Beatrix, është më e dashuruar sesa Donaldi’ flet Valoni | Breaking Top News
08/12 15:56
‘I kam trembur çikat, por…’ Valon Shehu reagon pas deklaratës së Ilirit | Breaking Top News
08/12 15:55
Valoni dy fjalë për Antonelën ‘Ja pse rrezikon të dalë nga Big Brother’ | Breaking Top News
08/12 15:49
‘E njoh më shumë se 1 vit’ Valoni shprehet për banoren e Big Brother Vip | Breaking Top News
08/12 15:44
Valon Shehu ‘zbërthen’ takimin Donald-Romeo ‘U emocionova dhe kapa që…’ | Breaking Top News
08/12 15:38
‘Mesazhet e koduara që i dha Romeo Donaldit’ flet ish-banorja Tea Zhuli | Breaking Top News
08/12 15:35
Valon Shehu zbulon çfarë pa ndryshe kur doli nga shtëpia e BBVIP | Breaking Top News
08/12 15:30
Boll heshte, boll durove denonco atë që dhunon deri në marrje jete! Nisma për gruan Breaking TopNews
08/12 15:25
’17 minuta me vonesë’ Basha mbërrin në ceremoninë e Ditës së Rinisë | Breaking Top News
08/12 13:55
Demokratët e ndarë në Ditën e Rinisë? Ja si përgjigjen pjesëmarrësit në Art’Turbina Breaking TopNews
08/12 12:52
E papritur! Mark Marku bëhet bashkë me Bashën për Ditën e Rinisë gjatë ceremonisë |Breaking Top News
08/12 12:46
Incidente më 11 Dhjetor? Analisti ‘Berisha ka derdhur gjak, ka shkatërruar’… | Breaking Top News
08/12 12:30
Deklarata të bujshme ‘Berisha ka rrjedhur, ja ç’do bëjë në momentet e fundit’ | Breaking Top News
08/12 12:22
‘Kuvendi Berishës nuk lejohet juridikisht’ Çupi ‘Ja mesazhi për SHBA’ | Breaking Top News
08/12 12:19
Berisha në burg? Çupi ‘Me urdhër arresti, e pyeti edhe Amerika’ | Breaking Top News
08/12 12:02
Aktivitet politike për 8 Dhjetor, ja kush ndodhet pranë Bashës | Breaking Top News
08/12 11:51