I gjithë stafi ndahet sot me Ori Nebijaj në ditën e fundit në program – Ep.60 Përputhen 02/12/2022
02/12/2022 19:30

Sot është dita e fundit e Ori Nebijaj në Përputhen. Gjatë gjithë këtyre javëve publiku është afesksionuar me të, po aq sa edhe stafi e konkurrentët. Komentet për të kanë qenë të shumta që në ditët e para, edhe duhet thënë që ka pasur mbështetjen e publikut në shumë opinione që ajo ka ndarë , në varësi të situatave që janë krijuar në program apo secilin konkurrent. Ori u kthye shpejt në një prezantuese shumë të dashur për të gjithë dhe sot, me lot në sy, ajo rrëfen emocionet e ditës së fundit në Përputhen. Sigurisht nuk ka munguar një surprizë për të dhe disa fjalë zemre nga Arjani dhe Neda, me të cilët ka ndarë studion gjatë gjithë kësaj periudhe.

Mateo kreh flokët Ildës – Për’puthen prapaskena
27/01 11:39
Irisi na tregon makinën e na bën lëmsh – Për’puthen prapaskena
27/01 11:38
Irisi tregon mesazhet që ka marr në instagram – Për’puthen prapaskena
27/01 11:38
Remili vë në siklet Giselën , i ul bluzën – Për’puthen prapaskena
27/01 11:37
Historia tronditëse! Si e dhunonte ish-i dashuri konkurrenten – Ep.97 Përputhen 26/01/2023
26/01 19:31
Maria vajza më e turpshme që kemi parë ndonjëherë në program – Ep.97 Përputhen 26/01/2023
26/01 19:30
Mesazhi i fortë që vjen nga Përputhen sot, mos e lini pa parë! – Ep.97 Përputhen 26/01/2023
26/01 19:30
Maria tregon se ish-i dashuri e mbante të mbyllur si në burg! – Ep.97 Përputhen 26/01/2023
26/01 19:30
Mateo dhe Eda nuk flasin me njëri-tjetrin… – Ep.97 Përputhen 26/01/2023
26/01 19:30
Ilda hedh pikturat e Petros në plehra – Për’puthen prapaskena
26/01 11:40
Ilda na prezanton me motrën e saj identike – Për’puthen prapaskena
26/01 11:39
Irisi tallet me Petron – Për’puthen prapaskena
26/01 11:39
Irisi bën make-up, Remili e ngre hopa – Për’puthen prapaskena
26/01 11:38
Laura & Arbi shembulli i programit, një marrëdhënie mature, e veçantë! – Ep.96 Përputhen 25/01/2023
25/01 19:31
Hyrja e re tërbon Kamilën… Shih si i dridhen duart – Ep.96 Përputhen 25/01/2023
25/01 19:30
Komentonte Për’puthen në rrjet, Miri bëhet pjesë e programit – Ep.96 Përputhen 25/01/2023
25/01 19:30
Takimi emocionues si të deklaruar, i Laurës dhe Arbit – Ep.96 Përputhen 25/01/2023
25/01 19:30
Fotografitë e fëmijërisë së konkurrentëve – Ep.96 Përputhen 25/01/2023
25/01 19:30
Remili ka një dhuratë për një vajzë – Për’puthen prapaskena
25/01 11:52
Gisela tall Viktorin – Për’puthen prapaskena
25/01 11:52