I dashuri duke u puthur me një të tjetër, modelja bën gjestin e papritur ndaj vajzës
02/03/2021 18:48
Remzie Osmani ndan këto kujtime me familjarët dhe i “vë në sedër” me dy fjalë
12/04 19:09
Kujt ia hodhi kunjën Remzia me këtë foto pa filtra? Këngëtarja: Jam lodhur nga …
12/04 19:09
“Mos më hidh në instagram”, si u bë padashje virale video e Remzie Osmanit
12/04 19:09
2 orë më shumë liri për pijedashësit, sekreti për të mos u bërë tap? Ua mësojnë anglezët
12/04 19:08
“Tërbohen” britanikët! Pamje live nga pub-i dhe 3000 vetë në radhë për t’u qethur
12/04 19:08
Remzie Osmani merr kërkesën e çuditshme nga nënat shqiptare: Ndihem e detyruar!
12/04 19:07
“S’mbahen lehtë 36 vite mbi supe”, Bietës i ndodh e papritura pas festimit të ditëlindjes
12/04 19:07
Ftesë në 5, Prince Harry i jep lamtumirën gjyshit i vetëm, funeral me 30 vetë,12 Prill 2021, Pjesa 3
12/04 18:28
Ftesë në 5, Nga sot më shumë ‘liri’, në Britani qejflinjtë e birrave në festë,12 Prill 2021, Pjesa 2
12/04 18:24
Ftesë në 5, Rinia ‘pa filtra’ & gëzimet që i mbushin shpirtin Remzie Osmanit, 12 Prill 2021, Pjesa 1
12/04 18:23
“Kisha të dashura para se të pranoja se isha gay”, momenti i reflektimit në shtëpinë e Zotit
09/04 18:00
Pamje nga dasma alla shqiptare e çiftit gay, dhëndri amerikan “e djeg” me vallet tona
09/04 18:00
Rrëfimi i malësorit homoseksual: Prindërve s’ ju dola përballë, ja ç’më tha babai
09/04 18:00
Ftesë në 5, “Brianza Dent” 10 vjet histori suksesi me në krye dr.Luan Mavriqi, 9 Pril 2021, Pjesa 3
09/04 18:00
I martuar me shokun e ngushtë, avokati shqiptar: Do më vrasë gjyshja po s’ bëmë fëmijë!
09/04 18:00
“Burrat shqiptarë kanë një problem”, bukuroshja rumune bën deklaratën e fortë
09/04 17:45
“Në Shqipëri të martojnë me zor”, kritika e vajzës rumune për vendin tonë
09/04 17:45
“S’ njihja nënën time”, historia prekëse e Marçelës, vajza rumune që zgjodhi Shqipërinë
09/04 17:45
Ftesë në 5, Nick, avokati shqiptar në New York:Gatuaj shqip & jam homoseksual, 9 Prill 2021, Pjesa 2
09/04 17:30
Ftesë në 5, Njihuni me Marcella Mitrofan, rumunia e dashuruar me Shqipërinë, 9 Prill 2021, Pjesa 1
09/04 17:15