Hipokrati – Njolla të bardha në lëkurë? Dermatologia: Ja kur duhet të rrini në diell!
21/01/2023 17:00

Çfarë është Vitiligo, njollat e bardha që krijohen në lëkurë? Kjo gjendje e lëkurës ndodh kur qelizat që janë përgjegjëse për ngjyrën e lëkures tuaj shkatërrohen.

Egzema, ulçerat venoze& Mbipesha dhe nënpesha dhe Transplanti i flokëve – Hipokrati 22 Qershor 2024
22/06 16:41
Vuani nga obeziteti, mos e konsumoni kurrë këtë ushqim! – Hipokrati
22/06 16:40
Trajtimi i flokëvë në Klinikën Lavender, “Ja si më ndryshoi jeta” – Hipokrati
22/06 16:40
Probleme me variçet, si ti dalloni shenjat e para! TRAJTIMI – Hipokrati
22/06 16:40
Mbipesha dhe nënpesha, pse është e rëndësishme të bëni “Check up” – Hipokrati
22/06 16:40
Jeni nënpeshë? Ja gabimet që bëni me ushqimin! – Hipokrati
22/06 16:40
Rreziku që ju vjen nga variçet, urgjent tek mjeku nëse keni këto simptoma! – Hipokrati
22/06 16:40
Ulja e dëgjimit te fëmijët &Hiperpigmentimi i fytyrës, Matja e kalorive – Hipokrati- 15 Qershor 2024
15/06 16:41
Ja si të masni vetë kaloritë e ushqimeve që hani. Ndiqni këto këshilla! – Hipokrati
15/06 16:40
Rreziku nga humbja e dëgjimit, kur duhet vendosur aparati tek fëmijët! – Hipokrati
15/06 16:40
Pse jeni të rrezikuar nëse bëni shpesh manikyr dhe pedikyr? – Hipokrati
15/06 16:40
Ulja e dëgjimit tek fëmijët, si ta diagnostikoni. Flet mjekja! – Hipokrati
15/06 16:40
Njolla kafe në fytyrë? Ndiqni këto këshilla urgjent! – Hipokrati
15/06 16:40
Trompoza venoze dhe ateriale& Dhëmbët e qumështit dhe Barnat e stomakut – Hipokrati – 8 Qershor 2024
08/06 16:41
Maviosje në këmbë? Këto janë disa nga shenjat e trompozës! – Hipokrati
08/06 16:40
Kariesi i dhëmbëve tek bebet, si ndikon biberoni? – Hipokrati
08/06 16:40
Dhimbje stomaku, kujdes nga këto barna. Dëmet fatale për shëndetin! – Hipokrati
08/06 16:40
Sa rrezikojnë gratë shtatzënë nga trompoza venoze dhe arteriale? Flet mjeku – Hipokrati
08/06 16:40
Apel për nënat: Ja pse NUK duhet ta provoni ushqimin e bebes, rrezikon këtë sëmundje! – Hipokrati
08/06 16:40
Izolimi dhe pagjumësia në BBV& Alergjitë dhe astma, Ushqyerja e bebeve – Hipokrati 1 Qershor 2024
01/06 16:41