Hila vë me shpatulla pas murit ministren/ I nxjerr DOKUMENTET: Ja listat e… | Breaking Top News
23/03/2023 14:42

"Breaking" është emisioni më i ri informativ në Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në kohë reale. Çdo ditë nga e hëna në të premte, nga ora 10:00-14:00, në një transmentin maratonë me moderatoren Denisa Ruzi, publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen diskutime në studio dhe lidhje live me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

ULTIMATUM për BELERIN/ GREKËT letërporosi, RAMA “vajton” HIMARËN | Breaking
12/07 19:49
PLAZHET e boshatisura?/ BEDINAJ sqaron të vërtetën: Ka shezlongë me 5 mijë lekë të vjetra | Breaking
12/07 19:26
Të huajt pushtojnë VLORËN/ BEDINAJ: Ka nisur sezoni turistikë që në muajin PRILL | Breaking
12/07 19:23
PLAZHET publike shteti ja jep PRIVATIT?/ BEDINAJ: Po na dëmton edhe ne ky fenomen | Breaking
12/07 19:22
BELERI fut në sherr RAMËN dhe MICOTAKIS, GREKËT me shpatë në dorë në STRASBURG | Breaking
12/07 19:20
BELERI del nga BURGU dhe arratiset në STRASBURG?/ Burimi: BERLERI del nga burgu- RAMA po zbythet
12/07 19:19
BOMBË/ RAMA i jep leje BELERIT, por çfarë i premtuan GREKËT për kokën e tij | Breaking
12/07 19:18
POLTIKANËT në dyert e SPAK/ SULA: Për herë të parë diçka po lëviz | Breaking
12/07 18:23
PD nuk po rri në kafe por në takime/ SULA me tone të ashpra kundër RAMËS dhe BASHËS | Breaking
12/07 18:22
DASHNOR Sula nuk përmbahet, tregon çfarë ndodhi në protestë dhe flet për të ardhmen e PD | Breaking
12/07 18:21
BERISHA po shkon në BURG/ HAKLAJ: Nuk është kryetar | Breaking
12/07 18:09
META-BERISHA- RAMA kanë frikë DUMANIN/ HAKLAJ: Kërkuan nga demokratët të sulmonin SPAK | Breaking
12/07 18:08
BERISHËN e braktisën të gjithë?/ HAKLAJ: QYTETARËT dje rrëzuar “vulën”, nuk kishte mbështetje
12/07 18:07
BOMBË! KORRIKU dhe SHTATORI përvëlues për POLITIKËN/ HAKLAJ: Më dëgjoni, ka arrestime | Breaking
12/07 18:07
BERISHA 19 mijë dollar hotelin në SHBA?/ SKANDALOZE, ZBULOHET personi që ja paguante | Breaking
12/07 17:42
BERISHA dhe BASHA janë takuar në fshehtësi?/ ANALISTËT: Nuk ka patur dhe nuk do të ketë marrëveshje
12/07 17:41
BERISHA i vuri flakën KRYEMINISTRISË/ ANALISTËT: Ishte një teatër nga PD | Breaking
12/07 17:38
BERISHËS i tronditen themelet/ PD mbetet pa kryetarë, BASHA fut mikë për negociata | Breaking
12/07 17:31
ARGITA MALLTEZI paralajmëroi kandidimin për kryetare të PD/ Ja kushti që ka vendosur | Breaking
12/07 17:09
BASHA do bashkimin me BERISHËN?/ GAZETARI tregon diskutimet që po bëhen në zyrat e PD | Breaking
12/07 17:03