Hell’s Kitchen Albania, Sezoni 3, Episodi 3, 16 Tetor 2020
17/10/2020 09:48

Autore: Olsa Muhameti Shef i Kuzhines: Renato Mekolli "Hell’s Kitchen Albania 3" është formati i cilësuar si një ndër më të suksesshmit në zhanrin "reality show", në të gjithë botën. Një program që ndërthur pasionin dhe talentin për të gatuar, garën, tensionin, debatin, adernalinën e spektaklin. Gjithçka ndodh në kuzhinën e ferrit. Këtë vit me shef Renato Mekollin rikthehet nen autoresine e Olsa Muhametit.

Fjorela pranon se ka nisur një lidhje dashurie jashtë programit – Përputhen
30/10 19:30
Fjorela lëshon “bombën” tregon si duket djali që ka njohur jashtë – Përputhen
30/10 19:30
Ana përlotet, Arjoni shkon i pari ta ngushëlloj – Përputhen
30/10 19:30
Ana dhuron flokët e gjatë, për një vajzë të sëmurë me kancer – Përputhen
30/10 19:30
Çfarë tha Ana në prapskenë për kërcimin e refuzuar – Përputhen
30/10 19:30
Ana pret flokët e shkurtër live në studio, pse? – Përputhen
30/10 19:30
Fjorela ka kohë e lidhur jashtë, Studio hedh akuza ndaj saj – Përputhen
30/10 19:30
Ana e përlotur rrëfen se është rritur tullace – Përputhen
30/10 19:30
Fjorela largohet nga programi, do të vazhdoj lidhjen e saj jashtë programit – Përputhen
30/10 19:30
Çfarë ndodhi që Tea dhe Ana kanë mosmarrëveshje sot në program? – Përputhen, 29 Tetor 2020
29/10 19:31
Tea shfaqet e mërzitur, pasi Arjoni pranoi Anën në takim Përputhen, 29 Tetor 2020
29/10 19:30
Ana i rrëmben Teas nga duart Arjonin?! – 29 Tetor 2020
29/10 19:30
Pyetjet Erotike, që vunë me shpatulla pas murit Arjonin – Përputhen
29/10 19:30
Tea: Ana ecën me ndjenjë, unë eci me logjikë Përputhen, 29 Tetor 2020
29/10 19:30
Fatjoni nxehet keq, pas kërcimit të Anës dhe Arjonit – Përputhen
29/10 19:30
Tea programoi të ftonte në kërcim Arjonin, por ai zgjodhi Anën – Përputhen
29/10 19:30
Ana ftohet të kërcejë, por e lë në mes atë, çfarë ndodhi? – Përputhen
29/10 19:30
Berati largohet nga programin, pas përjashtimit me Shqipen – Përputhen
28/10 19:31
Ana bën deklaratën e fortë, Berat je Gay, nuk mund të qëndrosh më për ne – Përputhen
28/10 19:30
Tea dhe Andi, marrëdhënia jonë është në pauzë!!! – Përputhen
28/10 19:30