” Haj çdo ditë jufka”, italiani tregon ushqimin e tij të preferuar në Peshkopi-Shqipëria Live
21/01/2022 16:23

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

Kur të flisni me fëmijët për marrëdhënien seksuale? Gjinekologu jep përgjigje-Shqipëria Live
27/05 16:18
Eksitim i pavetëdijshëm që në moshën 14 vjeçare, doktori shpjegon procesin- Shqipëria Live
27/05 16:18
“Deri në 22 vjeç meshkujt nuk dinë të bëjnë s*ks”, flet gjinekologu-Shqipëria Live
27/05 16:18
“18 vjeçari që vrau nxënësit ishte i bullizuar dhe me prindërit të divorcuar”-Shqipëria Live
27/05 16:13
“Pashë vajzën me gjak në fytyrë”, shqiptari: Ndihem keq që isha dëshmitar – Shqipëria Live
27/05 16:13
“16 milionë njerëz vuajnë nga shëndeti mendor në Amerikë”- Shqipëria Live
27/05 16:13
“Vrau 19 fëmijë, e bleu armën në dyqan”, gazetarja:Shoqëria amerikane depresive-Shqipëria Live
27/05 16:12
“Futi 19 fëmijë në klasë dhe i masakroi”,shqiptari rrëfen horrorin që e pa në Teksas-Shqipëria Live
27/05 16:12
Shqiptari pa tmerr me sy,18 vjeçari vrau 21 persona në Texas:E kisha 30 metra larg-Shqipëria Live
27/05 16:11
“Ballist Morina na bëri krenar në Serbi,në Shqipëri duan vetëm foto,se ndihmon njeri”-Shqipëria Live
27/05 15:51
“Ballist Morina ka frikë për familjen e tij, ka fëmijë”, flet miku i tij-Shqipëria Live
27/05 15:51
“Lojtarët e kombëtares kanë frikë të mbrojnë Ballist Morinën”, miku:Shteti i përlyer-Shqipëria Live
27/05 15:51
“Ballist Morima i dha 3 pikë kombëtares”, miku i ngushtë: Shteti duhet ta mbrojë-Shqipëria Live
27/05 15:50
“Serbët duan kokën e Ballist Morinës”, miku i tij bën deklaratën e fortë- Shqipëria Live
27/05 15:50
“Është arrestuar pa e ditur”, flet miku i Ballist Morinës e kanë arrestuar pa gjyq-Shqipëria Live
27/05 15:50
“Burri punon në Gjermani, e fejuara i fut dashnorin në shtëpi”, acarohet gazetari-Shqipëria Live
27/05 15:50
Habit gjinekologu: 14 vjeçarët janë gati të kryejnë marrëdhënie seksuale- Shqipëria Live 27 Maj 2022
27/05 15:45
Flet dëshmitari i tragjedisë në Texas,ku 18 vjeçari vrau 19 nxënës e 2mësues-Shqipëria Live27Maj2022
27/05 15:45
Flet dëshmitari i tragjedisë në Texas,ku 18 vjeçari vrau 19 nxënës e 2mësues-Shqipëria Live27Maj2022
27/05 15:30
Vajza që u filmua duke tradhtuar është dhunuar nga babai i saj, ndodhet në spital-Shqipëria Live
27/05 15:27