Greqi, dhunë në futboll
19/03/2012 00:00

Dhuna pushton futbollin grek. Gjithcka ka ndodhur në derbin mes Panathinaikosit dhe Olimpakosit, ndeshje që u ndërpre pas përleshjeve të tifozëve në stadium.

Top Channel/ Vllaznia kampione/ Vajzat shkodrane marrin trofeun e këtij sezoni
18/05 19:57
Top Channel/ Kupa e Shqipërisë/ Vllaznia do të përballet me Laçin
18/05 15:29
Top Channel/ Garat e çiklizmit/ Ndryshon data për shkak të finales së Conference League
18/05 15:27
Top Channel/ UEFA do gjurmojë biletat/ Siguria e ndeshjes finale, 1600 policë dhe 600 steward
17/05 15:56
Top Channel/ Dita e finales/ Tre “fan zone”, tifozët e Romës te liqeni, Feynoord te pedonalja
16/05 19:54
Top News- Mirel Josa rikthehet te Vllaznia/Trajneri merr drejtimin e shkodranëve për herë të tretë
16/05 14:09
Top Channel/ Rënia nga kategoria, ish-trajneri i Skënderbeut: E hodhën arbitrat
15/05 21:26
Top News – FSHF, 90 vjet anëtare e FIFA / Infantino bën urimin-jam krenar të punoj me ju
14/05 15:29
Top News – Superiore, sot sfidat e javës së 34/ Luhet për zonën evropiane dhe mbijetesën
14/05 12:44
Top Channel/ Ndeshjet e fundit të superiores.Pritet të caktohet kush do të luajë në kupat e Europës
13/05 15:32
Top News- Siguria në finalen evropiane/ Blindohet Tirana, 1500 efektivë policie në terren
12/05 21:24
Top Channel/ Smajlaj “mbyll” herët 2022/ Do operohet. Ndërpret të gjitha aktivitetet sportive
12/05 19:59
Top Channel/ Rinasi, gati për finalen/Shton personelin! Në tre ditë priten 25 mijë udhëtarë më shumë
12/05 19:49
Top Channel/ Aeroporti përgatitet për finalen/ Në tre ditë priten 25 mijë udhëtarë më shumë
12/05 16:57
Top News-Nis numërimi mbrapsht në Tiranë/Kryeqyteti, në pritje të conference league
12/05 12:00
Top Channel/ Finalja, vatër infeksionesh? Shefi i urgjencës thotë se nuk shikon rreziqe të mëdha
11/05 19:54
Top Channel/ Menu shqip finales evropiane/ Pritje me ushqime tradicionale shqiptare për të ftuarit
11/05 19:52
Top Channel/ Halili dhe Shehi negociojnë/ Presidenti i Tiranës do të vazhdojë me Shehin
10/05 20:11
Top Channel/ Vllaznia fiton me Kukësin/ Teuta fiton duelin e “play-off”-it
10/05 12:16
Top News- Skënderbeu bie nga kategoria/ Vllaznia fitore me ‘aromë’ Evrope, ia del dhe Teuta
09/05 22:55