Gjimshiti! KAPITENI që do udhëheqë repartin e MBROJTJES! Si do jetë formacioni?! | Breaking
11/06/2024 16:06

"Breaking me Xhoi Malësia", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

META drithërohet nga DOSJA që ka në duar DUMANI/ KRYEMADHI nxjerr pasurinë, ja faturon të ëmës
17/06 19:45
FLET ELSEID HYSAJ, ZBULON se çfarë i tha SYLVINHO pas gabimit që bëri | Breaking Top News
17/06 19:04
KURTI KOMUNIST/ SHPËRTHEN NGJELA: Si Enver HOXHA, ja pse se do AMERIKA | Breaking Top News
17/06 19:02
Ja si e mori BERISHA VULËN/ SPARTAK NGJELA: Basha erdhi në PD me artificë, si mik familje | Breaking
17/06 19:01
BERISHA thyen sërish arrestin e shtëpisë?/ NGJELA: Duhet të vërtetojë që ka qenë në arrest shtëpie
17/06 19:01
SHBA gropos KURTIN, OSMANI e preferuara e tyre/ SPARTAK NGJELA zbulon të fshehtat e AMERIKËS
17/06 19:00
BERISHA hap luftën për ‘NON GRATA’/ RAMAJ: Vendimi i papërfillshëm për qytetarët në Shqipëri
17/06 18:44
LUFTA për karrige brenda PD/ KORRESHI: Tani kemi një opozitë, s’marrim logo borxh | Breaking
17/06 18:43
ARGITA “kryeministre e re”?/ KORRESHI: Berisha jo domosdoshmërisht do jetë kryeministër | Breaking
17/06 18:42
BASHA probleme me deputetët?/ Ramaj: është e vështirë që baza ta besojë Bashën | Breaking
17/06 18:24
BASHA nuk i ndahet PD-së?/ Logu: S’ka vendimmarrje për krijimin e një partie të re | Breaking
17/06 18:23
PËRPLASJA BERISHA- BASHA/ Ramaj: Basha nuk arriti të mbajë grupin parlamentar | Breaking
17/06 18:22
BASHA gati PARTINË E RE pasi ngeli pa VULË?/ ZBULOHET skenari , ja plani që ka | Breaking
17/06 18:22
AHMETAJ ju bashkohet çunave të DUBAIT?/ DOÇI: U bashkua në kazino si ministër financash | Breaking
17/06 17:55
DUMANI ka në dorë FATIN e ILIR METËS/ Doçi: Dosja e tij po hetohet nga vetë kreu i SPAK | Breaking
17/06 17:54
ZBULOHET PASURIA e nënës së KRYEMADHIT/ Doçi: Pasuri si e sheikëve, ju tregojë pronat | Breaking
17/06 17:53
DUMANI i nxjerr pasurin sheshit METËS dhe KRYEMADHIT/ Doçi: Po bëjnë skenar për tu ndarë | Breaking
17/06 17:52
BELERI vrasës?/ IDAJET BEQIRI rrëfen ngjarjen, ja ku është implikuar | Breaking
17/06 17:16
SI do arratiset FREDI BELERI/ BEQIRI: Ju tregoj të vërtetën, ja si I vodhi votat nga burgu
17/06 17:14
BERISHA NON GRATA nga BRITANI E MADHE/ Beqiri: Përveç Gërdecit, do ketë të tjera dosje | Breaking
17/06 17:13