“Gjej një shok të mirë dhe shijo jetën”, pianisti i bën urimin e papritur së ëmës
13/05/2021 21:59
Turqit lanë kokën pas Eva Muratit, moderatorja i hyn turqishtes
18/06 17:45
“Rroftë Dhërmiu me peshk të ngrirë”, Iva Tiço e indinjuar: Kamarieri ta sjell në majë të hundës
18/06 17:45
Ftesë në 5, Kujdes!!! Mos e ha ushqimin me gishta këtë verë ose përndryshe…18 Qershor 2021,Pjesa 2
18/06 17:45
Partneri i Iva Tiços ka një kritikë sa herë shkojnë për pushime në Shqipëri
18/06 17:45
Edhe Anita Haradinaj ka probleme me kamarierët: Më luten fëmijët që të mos zihem!
18/06 17:45
Ftesë në 5, Shqipëri- Turqi, kush do ta fitojë ‘ndeshjen’ e kësaj vere?18 Qershor 2021, Pjesa 1
18/06 17:15
Rudina Hajdari tregoi me lezet se është ndarë nga burri? “Pushimet e verës do t’i kaloj me…”
17/06 19:14
“E ka lënë karantina me pasoja”, ish-Missi vrapon zbathur në mes të liqenit
17/06 19:13
“Shqiptarët s’dinë të marrin frymë”, kritika që na shkul veshin. Bini dakord?
17/06 19:12
Për gjithë shqiptarët e varfër, ka 1 pikë në trupin tuaj që mund t’i përmirësojë financat!
17/06 19:12
“Kisha gjumë, shkova të flija”, Rudina fajëson tjetërkënd për humbjen në zgjedhjet e 25 prillit
17/06 19:11
Darka e famshme në Neë York me Eliot Engel, Rudina Hajdari: Faturën e pagoi…
17/06 19:11
Berisha “non grata” dhe Basha fitues, Rudina Hajdari: Më zbuan nga PD në mënyrë të shpifur!
17/06 19:11
Ftesë në 5,’Rikthehet’ Rudina Hajdari: E vërteta e krisjes me bashkëshortin,17 Qershor 2021, Pjesa 1
17/06 18:53
Ftesë në 5, Zbulohet dashuria e përjetshme e grave & Jo s’është një burrë! 17 Qershor 2021, Pjesa 2
17/06 18:52
Ftesë në 5, Bëhu i pasur me 3 lëvizje të jogas, të hënën e ke mundësinë! 17 Qershor 2021, Pjesa 3
17/06 18:51
Pse nuk u zgjodh Nënë Tereza për lekun e ri? Arsyeja është vetëm 1
16/06 19:05
10 mijë lekëshi i ri me Kujtim Gjuzin? Anaidi s’kursen ironitë
16/06 19:04
Kujdesss! Shenjat si të dallosh kartëmonedhën fake nga origjinali
16/06 19:04
Cristiano Ronaldos i ndodh e papritura në instagram pasi largoi 2 shishet nga tavolina
16/06 19:03