Geljani i mbyll gojën Antonelës: Mos fol! – Përputhen, 22 Prill 2021
23/04/2021 09:18

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Përballja e parë mes Teas, Andit dhe Melisës “E Diell”, 16 Maj 2021
17/05 09:13
“Kërcim sensual teksa kërcen këngën e saj të re” “E Diell”, 16 Maj 2021
17/05 09:13
E papritur, modelja në mes të garës heq rripin dhe ja jep anëtarit… “E Diell” 16 Maj 2021
17/05 09:12
Foto që tregon se Ndriçimi puth në buzë Stelën, ndez studion – Përputhen +40, 15 Maj 2021
16/05 09:00
“Malli për vajzat”, Olti shpërthen në lot – Përputhen +40, 15 Maj 2021
16/05 09:00
Lindita hedh akuza: Stela prano lidhjen me Ndriçimin – Përputhen +40, 15 Maj 2021
16/05 09:00
Jasmina kthehet në program, flet për Andin dhe pajtohet me Olën – Përputhen, 14 Maj 2021
15/05 10:15
Murati i përgjigjet akuzave se do të bëhet baba… – Përputhen, 14 Maj 2021
15/05 10:14
Jasmina i bën surprizën për ditëlindje Olës – Përputhen, 14 Maj 2021
15/05 10:00
Për herë të parë, një takim tresh në program, zbulo çfarë ndodhi… – Përputhen, 13 Maj 2021
14/05 09:35
Antonela dhe Sindi kapen me njëra-tjetrën për Atdheun – Përputhen, 13 Maj 2021
14/05 09:35
Murati, 3 ditë pa folur me Olën, ja arsyeja! – Përputhen, 13 Maj 2021
14/05 09:35
Djemtë kundra Sindit: Mos shpifni, t’ju vijë turp… Çfarë ndodhi në takimin me Blerimin – Përputhen
13/05 09:23
Arjani: Blerimi më duket hipokrit në këtë takim me Sindin – Përputhen, 12 Maj 2021
13/05 09:23
“E vetme kundra të gjithëve”, Sindi shpërthen në studio – Përputhen, 12 Maj 2021
13/05 09:23
E papritur; Sara lë Geljanin në moment të fundit, del çift me Atdheun – Përputhen, 11 Maj 2021
12/05 09:11
Antonela ndërhyn për të prishur, çfarë po ndodh në studio – Përputhen, 11 Maj 2021
12/05 09:11
Antonela kërkon t’ju prishë momentin, Sara nuk përmbahet – Përputhen, 11 Maj 2021
12/05 09:10
Konkurentes i bie të fikët në puntatën e parë të She’s on top“E Diell”, 09 Maj 2021
10/05 09:37
Top Channel/ Momenti kur raketa kineze bie mbi oqean, ja kur kaloi mbi Shqipëri!
10/05 09:37