Ftesë në 5,Alesia flet për sms-të e Cristiano Ronaldos: Nuk do i ndaja kurrë ,18 Janar 2022, Pjesa 2
18/01/2022 19:18

Të ftuar: Alesia Bami Tema: Mesazhet e Cristiano Ronaldos në adresën e Alesia Bamit shkaktojnë zhurmë në mediat e shkruara… Moderatorja tregon të vërtetën dhe zbulon çfarë do të sjellë rubrika e re brenda së diellës, “Vajzat me kordele” #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare:Xhuljana Lakuta

“Bëni qejf me lekët për LGBT”, Flavio akuzon Xheni Karajn pastaj plas sherri/ Ftesë në 5
23/05 19:24
“Do vdesim po u bënë të gjithë gay”, sherri Ermal-Gresa/ Ftesë në 5
23/05 19:23
Shqipja “ngrihet në këmbë” kur i flasin për Zotin/ Ftesë në 5
23/05 19:23
“Ndaleni atë pitbullin”, ndizen gjakrat, studio në “kaos”/ Ftesë në 5
23/05 19:22
“Ulni mikrofonat”, Bieta jep urdhër nga studio: S’vazhdohet emisioni kështu! Ftesë në 5
23/05 19:22
“Burrë me burrë s’ është normale”, gazetari: Po shkatërroni familjet! Ftesë në 5
23/05 19:21
Ftesë në 5, Sherr mes të ftuarëve,”Hiqni foton nga ekrani, ti je homofobe &toksike, 23 Maj 2022, Pjesa 1
23/05 18:42
Ftesë në 5, Shqipja: Kam miq nga LGBT. “God is Gay”: Po fyeni besimtarët, 23 Maj 2022, Pjesa 2
23/05 18:41
Ftesë në 5, Parada LGBT,gazetari:Unë jam burrë,meshkuj janë ata të komunitetit, 23 Maj 2022, Pjesa 3
23/05 18:39
Ftesë në 5, Shprehjet më epike për gënjeshtarët, të vërteta apo jo? 20 Maj 2022, Pjesa 3
20/05 20:35
Ftesë në 5,Gratë të dorëzohen! Studimi nxjerr burrat si gënjeshtarët më të mirë,20 Maj 2022, Pjesa 2
20/05 18:01
Ftesë në 5, Alma dhe Enxhi, mikesha me ankesa dhe sekrete zemre ,20 Maj 2022, Pjesa 1
20/05 18:00
“Kam gënjyer në emision”, Bieta e tregon për herë të parë/ Ftesë në 5
20/05 17:45
“Kolegë të pazotë që kanë ecur me mashtrime”, e ftuara lëshon kunjën/ Ftesë në 5
20/05 17:45
“Kam gënjyer në emision”, Bieta e tregon për herë të parë/ Ftesë në 5
20/05 17:45
“Mami pret t’i çoj bandillin”, plasin të qeshurat në studio/ Ftesë në 5
20/05 17:45
Theu këmbën duke zbritur shkallët, moderatorja: Kam qarë kur… / Ftesë në 5
20/05 17:30
Shoqja zbulon të dashurin e moderatores: E kemi djalë të huaj! Ftesë në 5
20/05 17:30
Ftesë në 5, Debati mes të ftuarve: Nuk kam marrë as 10 lekë borxh! 19 Maj 2022, Pjesa 3
19/05 18:15
1 herë seks baraz me 50 mijë dollarë, plas gallata në studio/ Ftesë në 5
19/05 18:00