Ftesë në 5, Universiteti Mesdhetar:Rinia shqiptare drejt Integrimit Europian,1 Qershor 2020, Pjesa 4
01/06/2020 20:44

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Xhuljana Lakuta Tema: Cfare synon Universiteti Mesdhetar me projektin e perfshirjes se rinise shqiptare drejt Integrimit Europian? Kritoni, Juljana dhe Rei tregojne qellimin dhe aktivitetet kryesore te ketij projekti..

Ftesë në 5, “Mos e shisni Shalën aq lirë” – Flora Xhemani sqaron statusin… 7 Korrik 2020, Pjesa 2
07/07 21:41
Ftesë në 5, Çokollatë seksi për verën? “Hilet” e vajzave vip në plazh, 7 Korrik 2020, Pjesa 3
07/07 20:43
Ftesë në 5, “Mos e shisni Shalën aq lirë” – Flora Xhemani sqaron statusin… 7 Korrik 2020, Pjesa 1
07/07 20:42
“Oo ti qenke shenjtore e madhe”, plas debati në studio mes Florës dhe Erës
07/07 20:19
Turp për vajzat që shkojnë në Shalë me taka e bëjnë selfie, indinjohet e ftuara
07/07 20:19
Me laps e letër, 25 mijë lekë s’ dalin për të shkuar në Shalë, por sa duhen?
07/07 20:18
“Shiteni Shalën për 100 mijë lekë”, pas deklaratës së bujshme reagon ekspertja e turizmit
07/07 20:18
Habit ish-peshëngritësja seksi: U bëra çokollatë me 2 ditë e gjysmë plazh!
07/07 20:17
Nuk nxihet dot në plazh, doktoresha zbulon “hilen” si i mashtroi të tjerët
07/07 20:16
Hajde sakrificë hajde! Si e “sforcon” veten Dorina Mema kur shkon në plazh
07/07 20:16
Mos u digj në diell kot, duhen vetëm kaq minuta në ditë për të marrë rreze!
07/07 20:15
Ftesë në 5, ”Bëmë mama të të ngjaj”, Krista Merkoci na prezanton Arbën, 6 Korrik 2020, Pjesa 1
06/07 20:07
Ftesë në 5, Kanye West for President… ta besojmë? 6 Korrik 2020, Pjesa 2
06/07 20:07
Ftesë në 5, Kim Kardashian ”Zonja e parë e USA”? 6 Korrik 2020, Pjesa 3
06/07 20:06
E lindi kur ishte fëmijë, a e dinit se kush është nëna e blogeres bukuroshe?
06/07 20:04
E ëma i nxjerr “të palarat” blogeres, ja rekordi i shots-ave në jug!
06/07 20:03
Kim Kardashian lë pa fjalë Stresin, reagimi plot siklet i reperit
06/07 20:03
“Është shumë transparente”, për kë ishte kunja e Besartit?
06/07 20:03
Në lidhje me modele? Stresi sqaron martesën: Ja pse s’mbaj unazë!
06/07 20:03
Reperi i njohur kandidon për president, a do e votonin të ftuarit?
06/07 20:02