Ftesë në 5, Sherr mes të ftuarëve,”Hiqni foton nga ekrani, ti je homofobe &toksike, 23 Maj 2022, Pjesa 1
23/05/2022 18:42

Tema: “Ne jemi familje”… Kjo ishte moto e “Paradës së krenarisë” të mbajtur këtë të shtunë në kryeqytet. Sikundër çdo vit anëtarët e komunitetit LGBT edhe këtë vit marshuan kundër homofobisë duke kërkuar t’u respektohen të drejtat e tyre. Por a i gjen ky vit të respektuar apo vazhdon të ketë ende nevojë për sensibilizimnë shoqërinë shqiptare për të drejtat e LGBT? Të ftuar: Emal Vaka, Gresa Hasa, Suela Koçibelliu, Shqipe Hysenaj, Xheni Karaj #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Marsida Pllaha

Ftesë në 5,Flirtet ndezin debatet në studio mes Atdheut, Antonetës&Fatjonit,29 Qershor 2022, Pjesa 2
29/06 19:23
Fationi e quan “manjak seksual”, reagimi epik i Atdheut/ Ftesë në 5
29/06 18:48
Atdheu përshëndet dashurinë e jetës, Fationi i zbulon qëllimisht emrin! Ftesë në 5
29/06 18:47
Uf! Atdheu dhe Fatjoni gjuajnë live, shtrihen nga të qeshurat/ Ftesë në 5
29/06 18:46
Atdheu humb 26 kile nga dashuria, Fatjoni i zbulon të qarat për…Ftesë në 5
29/06 18:46
“U shkëput për 30 minuta seks”, Atdheu hakmerret ndaj Fationit/ Ftesë në 5
29/06 18:45
20 mijë lekë bakshish për të kapur goca, stili i gjuajtjes së Fationit/ Ftesë në 5
29/06 18:45
Antoneta e quan “pjeshkë”, Fation Kuqari ndizet nga inati/ Ftesë në 5
29/06 18:45
Ftesë në 5, Zënkat,miqësia&të dashurat, Atdheu & Fatjoni rrëfejnë gjithçka, 29 Qershor 2022, Pjesa 1
29/06 18:43
“Lufta” për të kapur një foto të zogut: U përmbyt varka! Ftesë në 5
28/06 19:17
Zviceranin e kap “magjia” në Shqipëri: Jam dashuruar me…/ Ftesë në 5
28/06 19:16
Si nuse indiane në dasmë në Roskovec, si u vesh moderatorja/ Ftesë në 5
28/06 19:16
“Mos më dil para me atë veshje”, kushti i të ftuarës për burrin e jetës/ Ftesë në 5
28/06 19:15
“Vishi mor burrë çorapet”, Bieta në ndihmë të burrave: I plasët! Ftesë në 5
28/06 19:15
Ftesë në 5, Si të vishesh në dasmë? Meraku, goja e madhe e fisit, 28 Qershor 2022, Pjesa 1
28/06 18:30
Ftesë në 5, Liqeni i Shkodrës, magjia e ”jetës së egër” shqiptare, 28 Qershor 2022, Pjesa 2
28/06 18:29
Ftesë në 5, Gjirokastër, rikthehet Festivali Folklorik i Riteve! 28 Qershor 2022, Pjesa 3
28/06 18:28
Erjona Rusi për burrat: Sterilizohuni dhe bëni seks për qejf! Ftesë në 5
27/06 18:55
I flasin për Zotin, pastori: Biblën këtu e di vetëm unë! Ftesë në 5!
27/06 18:54
“Bëj seks se dua të bëj qejf”, farmacistja me zë të lartë: Kush më kupton këtu! Ftesë në 5
27/06 18:54