Ftesë në 5/Rrëfimi prekës i sportistit, “E gjeta shtëpinë në rrënoja”
20/01/2022 18:57
“Shesin mend në bllok me 100 euro që iu dërgon vëllai”, s’kursehet i ftuari/ Ftesë në 5
24/05 19:02
Pa drita, Bieta ankohet live: Jam e revoltuar si qytetare dhe gazetare! Ftesë në 5
24/05 19:02
Efi i nxjerr të palarat Mikelës: E ka mendjen vetëm për… Ftesë në 5
24/05 19:01
Surprizë, Efi vjen në studio me të dashurin! Ftesë në 5
24/05 19:00
Si ia bën Efi kur ngel pa lekë?! “Kam ves të keq…” Ftesë në 5
24/05 19:00
Mikela “tradhton” Erionin me Efin: Flemë bashkë! Ftesë në 5
24/05 18:59
Ftesë në 5, Për rrugë në 2 të natës & raporti i Efit me Mikelën në 24h, 24 Maj 2022, Pjesa 3
24/05 18:51
Ftesë në 5, 1000 vende të lira në Vlorë, por pse s’punojnë të rinjtë?! 24 Maj 2022, Pjesa 2
24/05 18:43
Ftesë në 5, La inxhinierinë dhe u bë kamarier: Sjell 6 milionë lekë në shtëpi, 24 Maj 2022, Pjesa 1
24/05 18:43
“Bëni qejf me lekët për LGBT”, Flavio akuzon Xheni Karajn pastaj plas sherri/ Ftesë në 5
23/05 19:24
“Do vdesim po u bënë të gjithë gay”, sherri Ermal-Gresa/ Ftesë në 5
23/05 19:23
Shqipja “ngrihet në këmbë” kur i flasin për Zotin/ Ftesë në 5
23/05 19:23
“Ndaleni atë pitbullin”, ndizen gjakrat, studio në “kaos”/ Ftesë në 5
23/05 19:22
“Ulni mikrofonat”, Bieta jep urdhër nga studio: S’vazhdohet emisioni kështu! Ftesë në 5
23/05 19:22
“Burrë me burrë s’ është normale”, gazetari: Po shkatërroni familjet! Ftesë në 5
23/05 19:21
Ftesë në 5, Sherr mes të ftuarëve,”Hiqni foton nga ekrani, ti je homofobe &toksike, 23 Maj 2022, Pjesa 1
23/05 18:42
Ftesë në 5, Shqipja: Kam miq nga LGBT. “God is Gay”: Po fyeni besimtarët, 23 Maj 2022, Pjesa 2
23/05 18:41
Ftesë në 5, Parada LGBT,gazetari:Unë jam burrë,meshkuj janë ata të komunitetit, 23 Maj 2022, Pjesa 3
23/05 18:39
Ftesë në 5, Shprehjet më epike për gënjeshtarët, të vërteta apo jo? 20 Maj 2022, Pjesa 3
20/05 20:35
Ftesë në 5,Gratë të dorëzohen! Studimi nxjerr burrat si gënjeshtarët më të mirë,20 Maj 2022, Pjesa 2
20/05 18:01