Ftesë në 5, Mami apo djali? Ja dëshirat në familjen e Ramonës e Olesias, 1 Qershor 2020, Pjesa 2
01/06/2020 20:46

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Denisa Çerma Tema: Një qershori, dita ndërkombetare e fëmijëve... Për disa dekada me rradhë kjo festë ne vendin tonë ishte jo vetëm në një ditë festive, por edhe në një ditë sensibilizimi, për t’i thënë jo dhunës dhe abuzimit ndaj fëmijëve. Te ftuar: Olesia Leço, Ramona Tullumani

Ftesë në 5, Njihuni me “ligjërisht bionde” vajza seksi e sms-të nxehta… 2 Korrik 2020, Pjesa 1
02/07 22:29
Ftesë në 5, Gratë nuk u shpëtojnë steriotipeve, ja cilat janë më të shpeshtat, 2 Korrik 2020, Pjesa 2
02/07 22:29
Ftesë në 5, Me çfarë steriotipesh përballen Valbona, Jerina & Adela, 2 Korrik 2020, Pjesa 3
02/07 22:28
Ngele në palestër se ato këmbë do të mbajnë, kush e paragjykon Jerina Lalaj?
02/07 19:19
Do të të lëpij këmbët dhe …, “ligjërisht bionde” lexon live mesazhet erotike që merr në inbox
02/07 19:18
Në kërkim të personit të zemrës, por “ligjërisht bionde” ka një kusht për fatlumin
02/07 19:18
A është bionde në të gjitha kuptimet? Ja pyetjet tipike që testuan avokaten seksi
02/07 19:17
Si ta mbash mirë me djemtë? “Ligjërisht bionde” ndan 1 këshillë nga ekperienca personale
02/07 19:17
Buzë të kuqe që në mëngjes? Gazetarja e pranon hapur: Po, paragjykoj!
02/07 19:16
Moderatoret e sportit janë si zbukurime, plas debati në studio
02/07 19:16
Ngele me qenin, si s’gjete burrë, kush ia ka sjellë në majë të hundës sipërmarrëses?
02/07 19:15
E paragjykonin për zërin, Viola Gjoleka: Kisha frikë të hapja…
01/07 20:17
Mezi përballoja faturat, jetesa e vështirë e Violës kur erdhi në Tiranë
01/07 20:17
Pse u largua nga Anabel? Viola nuk e kursen përgjigjen!
01/07 20:17
Megi shoqja më e ngushtë? Ja këshilla që i dha para se të vinte në emision
01/07 20:16
Me aheng dhe raki, ja si u festua nga ballkoni i Nivicës në studion e “Ftesë në 5”
01/07 20:16
Kënga për Kurveleshin ndez atmosferën, por mos e humb as reagimin spontan të Bietës!
01/07 20:16
Lisa të shenjtë dhe shpendë të rrallë, pse duhet të nisesh direkt për Nivicë
01/07 20:15
Ftesë në 5, Pa filtra si Viola Gjoleka: Largimi nga Anabel & raporti me vajzat, 1 Korrik 2020, Pjesa 1
01/07 19:33
Ftesë në 5, Nivica, fshati mbi kanion që po “pushtohet” nga turistët, 1 Korrik 2020, Pjesa 2
01/07 19:33