Ftesë në 5, Kam puthur 3 vetë, shokohet pastori, braktis emisionin live! 26 Maj 2021, Pjesa 3
26/05/2021 18:31

Tema: Një puthje aspak e zakonshme mes jo dy, por tre personave të njohur ka çmendur rrjetin… Të tre shfaqen të rehatuar në ballkonin e shtëpisë së regjisorit në Sydney, me nga një gotë alkool në dorë dhe joo… nuk janë duke qarë hallet! Rita shihet teksa shkëmben puthje me Taikën, më pas me Tessën dhe kjo e fundit që nuk i kursen puthjet për asnjërin… Të ftuar: Genc Salihu, Akil Pano, Xheni Karaj, Eneida Xhelili, Ari Bakalli #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Adela Hysenllari

Komenti epik i fisit për velinën e “Fiks Fare”: Hajde çohu të…/ Ftesë në 5
30/09 18:00
Ftesë në 5, Vogëlushi aktor: Si më bëri babai të qaj në film… 30 Shtator 2022, Pjesa 3
30/09 18:00
Ftesë në 5, Meloni gruaja e parë kryeministre në Itali, lajm i mirë apo keq?30 Shtator 2022, Pjesa 2
30/09 17:45
Ftesë në 5,Modeli klasik i velinave,bionde&brune:Njihuni me Joanën&Klaudjan,30 Shtator 2022, Pjesa 1
30/09 17:42
Bieta merr “hak” live ndaj Dejvit dhe Dorit të “Fiks Fare”/ Ftesë në 5
30/09 17:30
Velinat kërcejnë sensualisht për të joshur djemtë, Bieta largohet/ Ftesë në 5
30/09 17:30
E dhunuan në Serbi, Xheni Karaj nxjerr inatin: Ruhuni nga…/ Ftesë në 5
30/09 17:15
“Emigrantë hipokritë”, i ftuari kundër kryeministres së ardhshme italiane/ Ftesë në 5
30/09 17:15
I therën patën, si shokët bullizuan të voglin ditën e Vitit të Ri/ Ftesë në 5
30/09 13:39
“Je antishqiptar- fol mirë me mua ore”, përplasje e fortë e pastorit me Olsi Jazexhi/ Ftesë në 5
29/09 19:04
Vazhdoi sharjet ndaj Zhakut, Bieta përzë nga emisioni Olsi Jazexhi/ Ftesë në 5
29/09 19:04
45 vjetor i veçantë, Bieta dhuron lule për të ftuarin special/ Ftesë në 5
29/09 19:03
Ftesë në 5, Rikthim pas 34 vitesh, historia dashurisë që i rezistoi kohës, 29 Shtator 2022, Pjesa 1
29/09 18:54
Ftesë në 5, Olsi Jazexhi dhunon publikisht Zhakun,debati degradon në limite,29 Shtator 2022, Pjesa 2
29/09 18:52
Ftesë në 5, Zhaku: Ndihem e dhunuar, çfarë mendon Migena tani? 29 Shtator 2022, Pjesa 3
29/09 18:39
Të ftuarat thirrje për protestë: Për të luftuar në emër të lirisë duhet të bëjmë gjestin/ Ftesë në 5
28/09 19:06
Gazetarja: Jam për lirinë e gruas. Nëse diçka nuk fle në zemër, nuk fle as në veshje/ Ftesë në 5
28/09 19:04
Aktivistja Brizida Gjikondi: Kur të dhëmb shpirti, flokët nuk të dhimbsen/ Ftesë në 5
28/09 19:01
Arlinda Dudaj: Grate dhe vajzat iraniane ia dinë kuptimin lirisë, po vlon një revolucion/ Ftesë në 5
28/09 19:01
Ftesë në 5, Filarmoninë e qytetit të Londrës do dirigjohet nga një shqiptar,28 Shtator 2022, Pjesa 3
28/09 18:41