Ftesë në 5, “Jam shqiptar”, bashkon shqiponjat Shyhrete Behluli & Sinan Akçil,23 Tetor 2020, Pjesa 3
23/10/2020 18:31

Tema: “Jam shqiptar”… Shyhrete Behluli zbulon “prapaskenat” e bashkëpunimit të suksesshëm me këngëtarin dhe kompozitorin e njohur turk, me origjinë shqiptare, Sinan Akcil. Të ftuar: Shyhrete Behluli #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Roland Spahiu

Ftesë në 5, Debati për pecetat menstruale, në Skoci falas, po ne a jemi gati?25 Nëntor 2020, Pjesa 1
25/11 18:44
Ftesë në 5, Kineze-shqiptaro-franceze,Gerta Çiçi mbledh 8 vajza në një kauzë,25 Nëntor 2020, Pjesa 2
25/11 18:43
Ftesë në 5, ”Do doja të isha djalë”, Anjeda, Gerta, Meni,Fatima në 5 situata,25 Nëntor 2020, Pjesa 3
25/11 18:43
Gjysmë kineze e gjysmë shqiptare, rrëfehet blogerja: Më kanë paragjykuar nga …
25/11 18:39
Paradite me kostum, pasdite “koketë”, pse e paragjykojnë juristen?
25/11 18:39
“Do doja të isha djalë”, habit deklarata e blogeres së njohur
25/11 18:38
Gafa e burrit shqiptar: Periodat të vijnë pasi bën seks!
25/11 18:38
I erdhën periodat në traget, Zhaku rrëfehet: S’doja të më rritej gjoksi!
25/11 18:37
Mësoje vajzën të vendosë pecetat menstruale, momenti i sikletshëm për moderatoren
25/11 18:37
S’kam nerva se jam me cikël, a i thua edhe ti kolegut si moderatorja?
25/11 18:37
Je si çun harram, bën namin me të pirë. Ja rasti kur pamja e jashtme gënjen
25/11 18:36
Ftesë në 5, “Manushi me Covid, ‘E diell’ hedh valle”:Ja çfarë tha Fred Çako, 24 Nëntor 2020, Pjesa 1
24/11 19:08
Ftesë në 5, Erioni i BB & Blerta gati për dasmë: Ishat kanë qenë sa për qejf,24 Nëntor 2020, Pjesa 2
24/11 19:08
Ftesë në 5, 20 vjeçarja që mahniti suedezët: Do bashkëpunoja me Majk & Florin,24 Nëntor 2020,Pjesa 3
24/11 19:08
Talenti që mahniti Suedinë dhe Aurela Gaçen: S’ prisja mbështetje nga legjenda
24/11 19:05
Manushi me covid, Alfred Çako ka një këshillë: Ja si do ngrihesh në këmbë për 4 ditë
24/11 19:05
A do të bëhesh e imja? Detaje nga propozimi përrallor i ish- banorit të Big Brother
24/11 19:04
Eh çfarë vjehrre, ja ç’ bën mami i Erionit kur ai grindet me Blertën
24/11 19:04
E dashura e Erionit të BB përlotet nga surpriza: Je vetëm i imi!
24/11 19:03
Manushi sëmurë në shtëpi, stafi hedh valle: Ato “çafkat”…
24/11 19:03