Ftesë në 5, Hekurosja ”alla” Alban Musa do t’iu kursejë,plasin të qeshurat, 22 Shtator 2022, Pjesa 3
22/09/2022 18:40

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetar: Xhuljana Lakuta Tema: “ Bëni dush së bashku” , deklarata e ministres zviceriane e cila ‘ndezi’ rrjetin. Çfarë qëndron pas deklaratave kaq të bujshme të krerëve të shtetit në kuadër të kursimit të energjisë elektrike. Te ftuar: Arvin Kita, Klodi Murati, Klaudia Hila, Alban Musa, Iva Tiço

Fasule pllaqi, jufka dhe mish… 5 pjatat që hëngrën krerët e BE. Kush bëri naze? Ftesë në 5
07/12 18:34
Kryeministri hollandez me këpucë të grisura, ja prishi biçikleta? Ftesë në 5
07/12 18:34
Në Samit me këpucë të grisura, fotografi shqiptar: Ja si më shkuan sytë! Ftesë në 5
07/12 18:33
Shqipëria pa gra “të forta”? E ftuara: Kanë frikë konkurrencën/ Ftesë në 5
07/12 18:33
Ftesë në 5, 100 gratë më të forta të 2022, kush kryesoi listën? 7 Dhjetor 2022, Pjesa 3
07/12 18:28
Ftesë në 5, Fotografi: Zhgënjimin më të madh në Samit e kisha nga… 7 Dhjetor 2022, Pjesa 2
07/12 18:27
Ftesë në 5, Samiti i Tiranës, ky është lideri që ”lëpiu” pjatën shqiptare! 7 Dhjetor 2022, Pjesa 1
07/12 18:26
Ftesë në 5, Goditet Berisha me grusht, flet e ftuara: M’u dhimbs, 6 Dhjetor 2022, Pjesa 3
06/12 18:34
Vallja e Kukësit bën të qeshë krerët e BE-së, a ndikon në promovimin e turizmit tonë? Ftesë në 5
06/12 18:29
Endri dhe Sibora “imitojnë” live takimet e Samitit, ndërhyn Bieta/ Ftesë në 5
06/12 18:29
Përulja e Ramës, Shabani: Në shtëpi të bëjë dhe “hopa”, aty theu protokollin! Ftesë në 5
06/12 18:28
“Rama shtrëngoi Vuçiç dhe jo Vjosën”, gazetarja: Pati nervozizëm me Osmanin! Ftesë në 5
06/12 18:27
Dhuna e papranueshme! Grushti ishte i planifikuar i gjithi/ Ftesë në 5
06/12 18:25
Ftesë në 5, Rama ”showman”, shqetësimi më i madh për të është buzëkuqi, 6 Dhjetor 2022, Pjesa 2
06/12 18:20
Ftesë në 5, Samiti i BE-së në Tiranë: Të habitur nga mikpritja, 6 Dhjetor 2022, Pjesa 1
06/12 18:19
Ftesë në 5, Më mirë me familjen apo me shoqërinë? Të ftuarit sugjerojnë… 5 Dhjetor 2022, Pjesa 3
05/12 19:22
Ftesë në 5, Fundviti erdhi sërish por a e festojmë Vitin e Ri si dikur? 5 Dhjetor 2022, Pjesa 2
05/12 19:21
Ftesë në 5, Pas daljes nga DWTS Arbri i kërkon falje Arnitës për… 5 Dhjetor 2022, Pjesa 1
05/12 19:20
Dafina Hysa: Fatkeqësisht fëmijët sot presin për dhuratë Tablet/ Ftesë në 5
05/12 18:53
Profesor Tupja: S’kemi më kohë që të na marrë malli/ Ftesë në 5
05/12 18:53