Ftesë në 5, Fjorela, shqiptarja e “Formula E”, krah Enio Morricone, Bocelli.., 7 Maj 2021, Pjesa 1
07/05/2021 17:15

Tema: Fjorela Asqeriu zhvillon koncerte dhe turne në të gjithë botën si në Itali, Amerikë, Poloni, Spanjë, Portugali, Kinë, e jo vetëm. Ka bashkëpunuar me emrat më në zë me famë botërore Ennio Morricone, Andrea Bocelli, Gigi Proietti e shumë të tjerë. Mbesa e aktorit të mirënjohur, Bujar Asqeriu. Pjesë e akademive dhe orkestrave më prestigjoze si "Santa Cecilia" , "Orkestra Filarmonike e Milanos" etj. Së fundmi ajo ka realizuar kolonën zanore të spotit zyrtar të garave të famshme të "Formula E" me makinat elektrike. Eksluzivisht nga Roma, për Ftesë në 5.

Sherri me shufra hekuri në Shëngjin, “shokon” i ftuari: Do ishte super histori dashurie!
21/06 19:09
“Janë të frustruar, në plazh shkojnë për të gjetur burrë”, moderatori e thotë troç
21/06 19:08
“S’gjen grua serioze në disko”, plas keq mes dy vajzave: Ik moj ti mëso të flasësh!
21/06 19:08
“S’po të duroj dot më- Plaç në vend”, ndizen gjakrat mes Zhakut dhe Eltonit
21/06 19:07
“Jam zënë me thika për gruan edhe me vëllezërit”, i ftuari nxjerr shenjat në trup
21/06 19:07
Ftesë në 5, “Ne jemi prostitutat – Mbylle se ma shpife”, plas sherri live, 21 Qershor 2021, Pjesa 2
21/06 18:40
Ftesë në 5, Detaje nga sherri 4 djemve në Shëngjin: Fajin e kishte vajza, 21 Qershor 2021, Pjesa 1
21/06 18:39
Ftesë në 5, “Burrat e hanë ne fund”, Bieta & Rudi debat edhe në publicitet, 21 Qershor 2021, Pjesa 3
21/06 18:38
Sa pagoi Eva Murati për një pije në Mykonos? “S’ di ç’ kishte brenda për aq lekë e shkreta”
18/06 18:00
Ftesë në 5, Sherr me kamarierin në plazh,‘skandalet’ e verës të vajzave vip, 18 Qershor 2021,Pjesa 3
18/06 18:00
Në Dubai me zemër të ngrirë dhe sytë te fatura, gazetarja: S’ dija a do na dilnin lekët
18/06 18:00
“Pastruesja më kapi mat me burrin në hotel”, momenti i sikletshëm i blogeres
18/06 17:57
Turqit lanë kokën pas Eva Muratit, moderatorja i hyn turqishtes
18/06 17:45
“Rroftë Dhërmiu me peshk të ngrirë”, Iva Tiço e indinjuar: Kamarieri ta sjell në majë të hundës
18/06 17:45
Ftesë në 5, Kujdes!!! Mos e ha ushqimin me gishta këtë verë ose përndryshe…18 Qershor 2021,Pjesa 2
18/06 17:45
Partneri i Iva Tiços ka një kritikë sa herë shkojnë për pushime në Shqipëri
18/06 17:45
Edhe Anita Haradinaj ka probleme me kamarierët: Më luten fëmijët që të mos zihem!
18/06 17:45
Ftesë në 5, Shqipëri- Turqi, kush do ta fitojë ‘ndeshjen’ e kësaj vere?18 Qershor 2021, Pjesa 1
18/06 17:15
Rudina Hajdari tregoi me lezet se është ndarë nga burri? “Pushimet e verës do t’i kaloj me…”
17/06 19:14
“E ka lënë karantina me pasoja”, ish-Missi vrapon zbathur në mes të liqenit
17/06 19:13