Ftesë në 5, Djali nga Puka, nga endja nëpër rrugë tek spektaklet me drita, 5 Mars 2021, Pjesa 2
05/03/2021 17:45

Të ftuar: Në lidhje skype: Ded Ndoj Klajdi Selimi, balerin Febi Shkurti, këngëtar #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetar: Roland Spahiu Tema: “Njeriu i spektakleve me drita”, Ded Ndoj, që njihet me emrin Davide, tregon histroinë e tij të veçantë nga endja nëpër rrugë si emigrant, deri tek suksesi dhe bashkëpunimet me artistë të njohur shqiptarë dhe të huaj në Itali

“Kisha të dashura para se të pranoja se isha gay”, momenti i reflektimit në shtëpinë e Zotit
09/04 18:00
Pamje nga dasma alla shqiptare e çiftit gay, dhëndri amerikan “e djeg” me vallet tona
09/04 18:00
Rrëfimi i malësorit homoseksual: Prindërve s’ ju dola përballë, ja ç’më tha babai
09/04 18:00
Ftesë në 5, “Brianza Dent” 10 vjet histori suksesi me në krye dr.Luan Mavriqi, 9 Pril 2021, Pjesa 3
09/04 18:00
I martuar me shokun e ngushtë, avokati shqiptar: Do më vrasë gjyshja po s’ bëmë fëmijë!
09/04 18:00
“Burrat shqiptarë kanë një problem”, bukuroshja rumune bën deklaratën e fortë
09/04 17:45
“Në Shqipëri të martojnë me zor”, kritika e vajzës rumune për vendin tonë
09/04 17:45
“S’ njihja nënën time”, historia prekëse e Marçelës, vajza rumune që zgjodhi Shqipërinë
09/04 17:45
Ftesë në 5, Nick, avokati shqiptar në New York:Gatuaj shqip & jam homoseksual, 9 Prill 2021, Pjesa 2
09/04 17:30
Ftesë në 5, Njihuni me Marcella Mitrofan, rumunia e dashuruar me Shqipërinë, 9 Prill 2021, Pjesa 1
09/04 17:15
“Më vjen turp nga dhëndurët të vesh minifund”, deklarata që revoltoi zonjat
08/04 18:53
“Bëj pazar me rroba banjo”, Burbuqja surprizon moshataret: Mosha s’është asgjë
08/04 18:52
“Gratë shqiptare kanë klas, jo stil prostitutash”, Mira Pirdeni kujton rininë e saj
08/04 18:52
“Paska ikur kjo, s’ ka turp që vesh geta me rrjetë”, Mira bën komentin pikant në sy të Norës
08/04 18:52
“I kam kyçet e këmbës seksi”, 75 vjeçarja tregon historinë qesharake me xhinset
08/04 18:51
“Njerëzit më fasadë bëjnë si seriozë”, reagon 75 vjeçarja: Do vishem si të ma ndiejë!
08/04 18:51
Turp nga koka te këmbët, e ftuara nga Londra bën premtim publik: Kur të takohemi bashkë, do vesh…
08/04 18:51
Ftesë në 5, “Zakone të moshës”: Ja kujt i thonë po & jo zonjat e panelit… 8 Prill 2021, Pjesa 3
08/04 18:41
Ftesë në 5, Getat rrjetë të Jill Biden,a iu bë Zonjës së Parë fyerje moshore? 8 Prill 2021, Pjesa 2
08/04 18:32
Ftesë në 5, Getat e Jill Biden,Mira Pirdeni:Do ta bëja ‘rezil’ po të ish këtu, 8 Prill 2021, Pjesa 1
08/04 18:31