Ftesë në 5, Arjani & Joan, më në fund në studion e Ftesë në 5, pas 8 javësh, 29 Maj 2020, Pjesa 3
29/05/2020 21:03

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetar: Roland Spahiu Tema: Arjani & Joan, dalin nga shtëpia dhe vijnk në studio pas 8 javësh bashkëpunimi të suksesshëm me "Ftesë në 5" dhe sjellin për publikun serenatën e veçantë me ritmet 'country'. Te ftuar: Arjan Dredhasi

Gazetarja e thotë troç: Kolegët janë paguar gjithnjë më shumë se unë!
14/07 20:12
Tundja djepin ndërkohë që studioja, sakrificat e zv.ministres së mjedisit
14/07 20:12
Kush gërhet natën në shtëpinë e Dorinës? Miqtë e kanë një dyshim
14/07 20:11
I këndova që të zgjohej nga koma, si e shpëtoi Dorina qenushin pas aksidentit
14/07 20:11
Një film për qenushin, ja ç’ka menduar Dorina Mema
14/07 20:10
Është i vetmi që më sheh në dritë të syrit, Dorina Mema preket në studio
14/07 20:10
Dorina Mema i kërkon qenit të flasë, ja ç’ndodhi
14/07 20:10
Ftesë në 5, “Është magjia ime”, njihuni me pikën e dobët të Dorina Memës, 14 Korrik 2020, Pjesa 1
14/07 18:32
Ftesë në 5, INSTAT: Gratë paguajnë qiranë dhe faturat, burrat restorantet, 14 Korrik 2020, Pjesa 2
14/07 18:31
Shtatzënë në bankat e shkollës, pritja e ëmbël që Anisa s’ e harron kurrë
13/07 18:39
Plane për fëmijën e katërt? Stilistja ngre dyshimet
13/07 18:38
Me kë do pushojë këtë verë moderatorja: S’ kam pas asnjëherë shoqe!
13/07 18:37
Vajza më me naze që ka veshur? Stilistja nuk e kursen emrin e moderatores
13/07 18:37
Harbojmë, blogerja zbulon “sekretet” e pushimeve verore
13/07 18:36
“Shkoni për të kërkuar djem”, gazetarja e Top Channel ngacmon moderatoren
13/07 18:36
U dashurua që 16 vjeç, stilistja ndan historinë e veçantë me partnerin
13/07 18:35
Ftesë në 5, Stilistja Anisa Haroku, midis familjes & karrierës, 13 Korrik 2020, Pjesa 1
13/07 18:27
Ftesë në 5, Pushimet më mirë vetëm, me shoqërinë apo familjen? 13 Korrik 2020, Pjesa 2
13/07 18:26
Ftesë në 5, Në 5 situata ‘funny’ për pushimet, Ilnisa, Anisa, Alda & Keisi, 13 Korrik 2020, Pjesa 3
13/07 18:26
Ftesë në 5, Të gjitha rrugët ju çojnë në Amfiteatrin e Tiranës në 11 korrik, 10 Korrik 2020, Pjesa 1
10/07 18:33