Ftesë në 5, 1 qershori i Ramonës dhe Olesias me djemtë e tyre… 1 Qershor 2020, Pjesa 1
01/06/2020 20:47

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Denisa Çerma Tema: Një qershori, dita ndërkombetare e fëmijëve... Për disa dekada me rradhë kjo festë ne vendin tonë ishte jo vetëm në një ditë festive, por edhe në një ditë sensibilizimi, për t’i thënë jo dhunës dhe abuzimit ndaj fëmijëve. Te ftuar: Olesia Leço, Ramona Tullumani

Ftesë në 5, “Mos e shisni Shalën aq lirë” – Flora Xhemani sqaron statusin… 7 Korrik 2020, Pjesa 2
07/07 21:41
Ftesë në 5, Çokollatë seksi për verën? “Hilet” e vajzave vip në plazh, 7 Korrik 2020, Pjesa 3
07/07 20:43
Ftesë në 5, “Mos e shisni Shalën aq lirë” – Flora Xhemani sqaron statusin… 7 Korrik 2020, Pjesa 1
07/07 20:42
“Oo ti qenke shenjtore e madhe”, plas debati në studio mes Florës dhe Erës
07/07 20:19
Turp për vajzat që shkojnë në Shalë me taka e bëjnë selfie, indinjohet e ftuara
07/07 20:19
Me laps e letër, 25 mijë lekë s’ dalin për të shkuar në Shalë, por sa duhen?
07/07 20:18
“Shiteni Shalën për 100 mijë lekë”, pas deklaratës së bujshme reagon ekspertja e turizmit
07/07 20:18
Habit ish-peshëngritësja seksi: U bëra çokollatë me 2 ditë e gjysmë plazh!
07/07 20:17
Nuk nxihet dot në plazh, doktoresha zbulon “hilen” si i mashtroi të tjerët
07/07 20:16
Hajde sakrificë hajde! Si e “sforcon” veten Dorina Mema kur shkon në plazh
07/07 20:16
Mos u digj në diell kot, duhen vetëm kaq minuta në ditë për të marrë rreze!
07/07 20:15
Ftesë në 5, ”Bëmë mama të të ngjaj”, Krista Merkoci na prezanton Arbën, 6 Korrik 2020, Pjesa 1
06/07 20:07
Ftesë në 5, Kanye West for President… ta besojmë? 6 Korrik 2020, Pjesa 2
06/07 20:07
Ftesë në 5, Kim Kardashian ”Zonja e parë e USA”? 6 Korrik 2020, Pjesa 3
06/07 20:06
E lindi kur ishte fëmijë, a e dinit se kush është nëna e blogeres bukuroshe?
06/07 20:04
E ëma i nxjerr “të palarat” blogeres, ja rekordi i shots-ave në jug!
06/07 20:03
Kim Kardashian lë pa fjalë Stresin, reagimi plot siklet i reperit
06/07 20:03
“Është shumë transparente”, për kë ishte kunja e Besartit?
06/07 20:03
Në lidhje me modele? Stresi sqaron martesën: Ja pse s’mbaj unazë!
06/07 20:03
Reperi i njohur kandidon për president, a do e votonin të ftuarit?
06/07 20:02