Flavio Qarri: Të jemi falënderues cfarë ka bërë Digitalb për përhapjen e shqipes – Shqipëria Live
26/05/2023 15:46

“Rrushe” është serial dramë-krim i krijuar nga GjirafaStudios. Një ndër serialet më të mëdha në vend i punuar në mënyrë të veçantë, që ka filluar transmetimin në datë 23 maj në Top Channel në orën 21:00. Seriali është me Titra të shqipes standarde. Kjo gjë ka ngjallur shumë reagime në rrjetet sociale. Në Netflix 99% të serialeve kanë titra, gjithashtu shumë shtete si Franca e kanë të detyruar me ligj. Gazetar: Gerald Qerimi

“Më pëlqen Noizy dhe Butrinti”, afrikani tregon pasionin për këngët shqiptare – Shqipëria Live
29/09 16:00
“Nuk kupton shqip por di të gjitha këngët shqiptare”, afrikani tregon si i ka mësuar- Shqipëria Live
29/09 15:59
Në një marrëdhënie me shqiptaren, afrikani tregon reagimin e prindërve – Shqipëria Live
29/09 15:58
“Shqiptarët nuk janë zezak”, TikTok-eri afrikan flet për komentet e shqiptarëve – Shqipëria Live
29/09 15:58
“Prej lidhjes me shqiptaren i hyri në zemër Shqipëria”, flet afrikanit– Shqipëria Live
29/09 15:57
“Fillova sportin të vrapoj me djalin”, flet mjeku që u bë baba në moshë të madhe – Shqipëria Live
29/09 15:53
Flet doktori që u bë baba në moshë të madhe: Njerëzit me thonë sa i bukur nipi – Shqipëria Live
29/09 15:53
“ U ndava nga gruaja e parë se nuk donte fëmijë, e dyta lindi djalë” – Shqipëria Live
29/09 15:53
Doktori i njohur shqiptar bëhet baba në moshën 59 vjeçare, tregon emocionet – Shqipëria Live
29/09 15:52
Nga Safet Gjici, te Beleri dhe Alla! Çfarë po ndodh me kryebashkiakët në burg? – Shqipëria Live
29/09 15:50
“Lefteri u godit i pari, Ahmetaj e mori në qafë”, avokati: Kokat hënkshin ishalla – Shqipëria Live
29/09 15:50
Beqaj dhe Gjiknuri nën hetim pasuror, kush ia bëri “gropën” ish-ministrit – Shqipëria Live
29/09 15:49
“Isha koleg me Ahmetaj” Fatjon Softa tregon si bëri karrierë ish-Zv.Kryeministri – Shqipëria Live
29/09 15:49
“Do t’iu vijë radha edhe këtyre”, paralajmëron avokati: Populli kërkon ndryshim – Shqipëria Live
29/09 15:49
“Pis”, avokati revoltohet në studio ndaj Ahmetaj: T’i bllokohet pasaporta – Shqipëria Live
29/09 15:48
“Pasaporta diplomatike e ndihmon” , ja si mund të marrë Arben Ahmetaj azil politik – Shqipëria Live
29/09 15:48
Zbulohet qyteti ku është arratisur Arben Ahmetaj – Shqipëria Live
29/09 15:47
Ndarje, investime në karrierë dhe zënka, zbuloni parashikimin për Tetorin -Shqipëria Live 29.09.2023
29/09 15:18
Konkurrentja e Dancing With The Stars zbulon prapaskenat e natës së madhe -Shqipëria Live 29.09.2023
29/09 14:50
200 të rinj hipin në skenën e TKOB, balerina tregon projektin e madh – Shqipëria Live 29.09.2023
29/09 14:50