Fifi dhe Sabiani fshehin cigaret, a do t’i gjejnë banorët e tjerë? – Big Brother Albania Vip
20/10/2021 22:40

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Meridiani ngacmon Donaldin për Beatrix – Big Brother Albania Vip
29/11 14:17
Donaldi këshillon Valonin për Antonelën – Big Brother Albania Vip
29/11 14:16
Donaldi dhe Beatrix përqafohen në oborr – Big Brother Albania Vip
29/11 14:15
Meridiani flet për të fejuarën e tij – Big Brother Albania Vip
29/11 14:12
Iliri flet për famën e Antonelës – Big Brother Albania Vip
29/11 14:10
Iliri zgjohet me një hall të madh – Big Brother Albania Vip
29/11 14:09
Dyshja Donald-Beatriks të kapur për dore/ Lahen bashkë në dush – Big Brother Albania Vip
29/11 11:19
Sabiani zgjon banorët/Të gjithë këndojnë e kërcejnë – Big Brother Albania Vip
29/11 11:18
“50 ditë, 50 kalamaj”/Banorët bëjnë shaka me njëri-tjetrin – Big Brother Albania Vip
29/11 11:11
“Qëkur iku Semi gjërat kanë ndryshuar”/Arbri dhe Einxhel bisedojnë – Big Brother Albania Vip
29/11 11:11
Abri dhe Einxhel të kapur për dore pranë njëri tjetrit – Big Brother Albania Vip
29/11 11:10
Einxhel dhe Antonela shaka dhe ironi – Big Brother Albania Vip
29/11 11:04
Atmosferë festive/Banorët luajnë instrumentat dhe këndojnë – Big Brother Albania Vip
29/11 11:04
“Sa erë të mirë mban”/Sara dhe Pajtimi flenë pranë njëri tjetrit – Big Brother Albania Vip
29/11 11:01
Banorët komentojnë dyshen Beatriks-Donald – Big Brother Albania Vip
29/11 11:00
Pajtimi-Beatriksit:”Më ke marrë shokun” – Big Brother Albania Vip
29/11 11:00
Pajtimi puth Beniadën, Sara bëhet xheloze – Big Brother Albania Vip
29/11 10:59
Donald-Beatriks lahen bashkë në dush – Big Brother Albania Vip
29/11 10:50
Prova javore/Banorët ‘dështojnë’ dhe hidhen në pishinë – Big Brother Albania Vip
29/11 10:49
Dyshja Donald-Beatriks flirtime dhe të qeshura – Big Brother Albania Vip
29/11 10:48