Familjarët e Fifit në gjendje të rëndë,kanë folur me motrën e Granitit- Shqipëria Live 25 Tetor 2021
25/10/2021 18:24

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

Ftesë në 5, Valbona në Top 5 nga ”Forbes”, por a ofron çdo gjë? 6 Dhjetor 2021,Pjesa 1
06/12 18:55
Ftesë në 5, Dashuri në Valbonë apo në Zvicër? Ja si përgjigjen të ftuarit ,6 Dhjetor 2021,Pjesa 2
06/12 18:54
Ftesë në 5,Shkolla më e re e teknologjisë: Vjen në Tiranë Holberton School ,6 Dhjetor 2021,Pjesa 3
06/12 18:54
Ujku i kishte kaluar para, e ftuara: Pashë gjurmët dhe më kapi frika, ishte dyluftim!
06/12 18:48
“Shkoj në Valbonë dhe s’ ha mish”, çudit i ftuari: Valbona më mirë se Zvicra! Ftesë në 5
06/12 18:48
Çika e Tropojës ia merr këngës live: Lum burri, ta dijë kë do të marrë! Ftesë në 5
06/12 18:48
“Yuri Kim 7 orë në këmbë ecje nëpër Valbonë”, guideri i vipave:E mbushën plot me dhurata! Ftesë në 5
06/12 18:47
Valbona e “Forbes” 1 muaj pa drita, përplasen të ftuarat: Më mirë zgjedh Kosovën! Ftesë në 5
06/12 18:47
Pas Big Brother Vip, plasin çokollatat edhe në “E Diell”! Ervin Kurti zbulon çiftin e ri/ Ftesë në 5
03/12 18:00
“Mblidhini qentë se na hëngrën”, si shpëtuan Ervin Kurti dhe Ed Manushi para xhirimeve/ Ftesë në 5
03/12 18:00
Ervini “kërcënon” live Bietën: Do vish të mbledhësh ullinj “N’Fermë/ Ftesë në 5
03/12 18:00
Ftesë në 5, Dua Lipa vajzë flori, aktorja e “Zgjoi-t” Yllka Gashi: Na nderoi! 3 Dhjetor 2021,Pjesa 3
03/12 18:00
Ftesë në 5, “N’fermë” rikthehet me plot surpriza e sfida të reja në fshat ,3 Dhjetor 2021,Pjesa 2
03/12 18:00
Pak nga Shpëtimi dhe pak nga Mira, Era Saraçi: Iu ngjaj të dyve! Ftesë në 5
03/12 17:30
Me kë është dashuruar Era Saraçi?( vajza e Mirës dhe Shpëtimit)/Ftesë në 5
03/12 17:30
Ftesë në 5,Era Saraçi, vajza e Mirës & Shpëtimit:Familja bashkohet në fundvit,3 Dhjetor 2021,Pjesa 1
03/12 17:30
S’ do e besoni, ja në cilën kompani të famshme në Amerikë punon Era Saraçi! Ftesë në 5
03/12 17:30
Vajza e Mira Konçit së shpejti me këngë: S’ do bashkëpunoj me mamin, por me … Ftesë në 5
03/12 17:30
“S’ më lejonin të flisja shqip”, Era Saraçi: Flisja cepave me mamin dhe babin! Ftesë në 5
03/12 17:30
Ftesë në 5, Floriana Garo: Ja këshilla që më ka dhënë Berisha ,2 Dhjetor 2021,Pjesa 1
02/12 19:14