Falja e Fitër Bajramit/ Nesër, jo në shesh, por në xhami
23/05/2020 13:19

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – OFL, lista e ‘zezë’/ 1300 persona me pasuri kriminale
02/06 17:28
Top News – Rivlerësimi i pronave/ Afati do shtyhet deri më 31 dhjetor
02/06 17:26
Pengesa në kufirin Kosovë-Shqipëri/ Prej dy ditësh krijohet rradhë të gjata me automjete
02/06 16:53
Reforma në mbikëqyrjen amerikane / Ambasadorja thërret negociatorët, “që reforma të përmbyllet”
02/06 16:35
Nesër seanca për qeverinë / Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Gashi: I kemi votat
02/06 16:35
Top News – Vdekja e shtetasit Sirian/ Policia-u rrezua nga kati i tretë
02/06 16:34
Top News – ‘Akademia e biçikletës’/ Veliaj, apel për të lënë makinat
02/06 16:34
Turizëm në kushte pandemie/ Në fshat distanca respektohet më lehtë
02/06 15:58
Top News – “Për të ardhur keq nëse humbet momenti”/ Zgjedhorja, Varhelyi: Marrëveshja, thelbësore!
02/06 15:41
Jeta pranë pallateve të dëmtuara/ Durrës, banorët e trembur për sigurinë e ndërtesave
02/06 15:29
Gjykata lë në burg të arrestuarit, e mitura: Roja i shkollës ka abuzuar edhe dy vajza të tjera
02/06 15:25
34 viktima, 21 të infektuar/ Humb jetën një 88 vjeçar i shtruar në spitalin infektiv
02/06 15:25
Kontrabandë me mallra dhe falsifikim dokumentash, një pranga
02/06 14:57
Top News – Universiteti Mesdhetar/ Maturantëve, cilësi mesimdhënie
02/06 14:20
Top News – KQZ pa vendim/ Referendumi për ndryshim sistemi
02/06 13:47
Top News – Liroi të dënuarin përjetë/ ILD-hetim për gjyqtaren e Krujës
02/06 13:47
Spitali i ri i Covid/ Rama: Virusi nuk ka ikur, por normalizuam jetën
02/06 13:29
Top News – Dy të ‘fortit’ e Kukësit/ Do të plotësojnë formularin e OFL
02/06 13:27
Top News – Ikën një tjetër drejtues/ Hipoteka e Vlorës nuk gjen qetësi
02/06 13:09
Të martat në kishë pas pandemisë/ Besimtarët shkojnë në kishën e Laçit
02/06 13:06