Esdalini godet: Donit të tregonit diçka, por s’treguat asgjë. Nuk më pëlqyet E Diell 22/05/2022
22/05/2022 18:27

Autor: Graciano Tagani Prezanton: Nevina Shtylla Juria: Enada Hoxha, Esdalin Gorani, Isida Mollaymeri, Graciano Tagani E ftuar: Klaudia Pepa

Epike e për të qeshur / Ngacmohen si macja me miun dy konkurrentët E Diell 03/07/2022
03/07 19:49
Pas deklaratave të forta në studio, ndahen çifti Anxhela-Romario E Diell 03/07/2022
03/07 19:47
Polemikat mbi abortin! Alfred Cako tregon teorinë horror E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Alfred Cako shpjegon skemën e BE, nuk duhet të zbulohet e vërteta E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Pse u tërhoq Rusia nga Ishulli i Gjarprit? Ndizet debati në studio E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Alfred Cako: Ja çfarë i ka dalluar shqiptarët në kohën e Krishtit E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Replikat e Cakos me Inën dhe Milaimin “Ishalla nuk ndodh që… E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Episodi i plotë: E Diell 3 Korrik 2022 Entertainment Show
03/07 19:30
Ja si do futet Shqipëria në BE,Alfred Cako tregon çfarë duhet të ndodhë E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Shpërthen Ina Kollçaku: Janë injorantë jam kundër vendimit për… E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
“Kape kape kape”, Bledi Mane komenton foton e Ramës me Biden E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Amerika po braktis Ramën! Alfred Cako: Një takim i fundit e tregon këtë gjë E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Puç ndaj Putin? Alfred Cako: Ja çfarë ka thënë kundërshtari i tij E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Parashikimi i gabuar i Alfred Cakos, Ina dhe Milaimi i nxjerrin në pah… E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Alfred Cako: Rama s’ka turp, ja çfarë i kërkoi Bidenit E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
“BE nuk na do se jemi myslimanë”, Bledi Mane e kthen në çështje fetare E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Plas sherri mes Manes dhe Cakos në lidhje me abortin E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Milaim Zeka: S’kanë by… Rusia u tërhoq E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Liderët e G7, kamarierë të bankierëve? Pse e lëshoi Rusia Ishullin e Gjarprit? E Diell 03/07/2022
03/07 19:30
Milaim Zeka sulmon Cakon! Mendon si Vuçiç dhe Putin E Diell 03/07/2022
03/07 19:30