Era Rusi flet për jetën private: Në marrëdhënie jam e ëmbël!
12/02/2019 18:18

Era Rusi ishte e ftuara e Bieta Sulos në “Ftesë në Pesë”, për të folur mbi aktivitetet e shumta muzikore, si dhe të rejat nga jeta personale.

Një raft me çokollata në shtëpi vetëm për të dashurën! I ftuari çudit Bietën!- Ftesë në 5
17/05 18:30
Aktorja e humorit: Edhe unë e dua të dashurin mbi 1.85 – Ftesë në 5, Pjesa 2
17/05 18:30
“Gruaja ime është e dedikuar për mua” Ndizet flakë studio – Ftesë në 5, Pjesa 3
17/05 18:30
“Çfarë stili ke ti që del çdo fundjavë?” I ftuari i kthehet Bietës, moderatorja shokohet- Ftesë në 5
17/05 18:30
I dashuri i kërkoi të bëjë gjoksin nr 5! Çfarë ndodhi mes dyshes? Habitet studio- Ftesë në 5
17/05 17:45
U bë virale: Shqiptarja vesh xhubletën në SHBA, kërcen 145 valle – Ftesë në 5, Pjesa 1
17/05 17:45
Xhubleta jehonë në univ. e Columbias në New York! Çfarë i thanë studentes që u habit?- Ftesë në 5
17/05 17:45
3 ushqimet kryesore të Miss Universse! Me siguri nuk ju ka shkuar mendja- Ftesë në 5
16/05 18:32
EKSKLUZIVE/Miss Universe 2024,Sheynnis Palacios: Këto 3 tipare nuk i duroj dot!- Ftesë në 5, Pjesa 3
16/05 18:30
U ndalua në Shqipëri në 1987, sot në Gjermani në Euro 2024 – Ftesë në 5, Pjesa 2
16/05 18:11
100 vetë në shtëpi për 1 televizor! Çfarë ndodhi në 1974-ën që shkriu studion?- Ftesë në 5
16/05 18:00
“Turjela” shfaqja që zbulon fytyren e servilëve & spiunëve – Ftesë në 5, Pjesa 1
16/05 17:58
Akoma në kohë komunizmi? I ftuari e thotë troç: Rrezonon akoma! – Ftesë në 5
16/05 17:51
Finalisti i parë edhe fituesi? Meridiani “zbërthen ekuacionin”… – Ftesë në 5, Pjesa 2
15/05 18:23
Sherr në shtëpinë e Gazit! Ja cila banore e BBV u bë sebep mes tij dhe nuses- Ftesë në 5
15/05 18:20
Kush është xholi i BBV? “ Nuk i rri mendja në një vend”… – Ftesë në 5, Pjesa 1
15/05 18:16
BBV/Nxehet keq juristja! “S’ja di as emrin atij, bën thirrje shpellarësh”, me kë e ka?- Ftesë në 5
15/05 18:10
“Ti je hale!”, plas mes Meridionit dhe Gazit në studio- Ftesë në 5
15/05 18:07
3-4 punë për të jetuar! “Me 70mijë lekë nuk bëj dot asgjë”- Ftesë në 5, Pjesa 3
14/05 18:24
“Do rrokullisesha 10 herë çdo mëngjes!”, për ku e ka fjalën moderatorja?- Ftesë në 5
14/05 18:23