Epsodi i plotë – Wake Up, 19 Shtator 2019
19/09/2019 14:19

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator Tema: Ngjarje për t'u veçuar, Almanak 19 shtator Tema: Kriteret e reja për ndihmën ekonomike për mijëra familje në Shqipëri Penalizime për ata që bëjnë deklarime të rreme Të ftuar: Denada Seferi Tema: Një të riu në Ballkan i duhet 2 vite për të gjetur një punë Të ftuar: Kosta Barjaba, Fatos Çoçoli Tema: Nga 34 mijë të diplomuar në 2018, vetëm 34 prej tyre të punësuar? Insert: Të diplomuarit Tema: Shkodër, të gjithë pedalojnë mbi dy rrota Qyteti simbol feston "Ditën e Biҫikletave"! Lidhje LIVE: Klodian Zhivani, Kastriot Faci, Gentian Memaj, Edere Dibra, Sabina Dibra, Ervin Dibra, Ajni Haxhija Tema: Starton TIFF me produksionet më të mira ndërkombëtare Konsiderohet festivali më i rëndësishëm i kinematografisë në Shqipëri Të ftuar: Agron Domi Tema: Kush janë gjimnazistët që u ngjitën në podiumet e nderit në Moskë Arkid Kaleci dhe Deni Mastori fitojnë medalje brozni në olimpiadën e kampioneve të metropoleve Të ftuar: Arkid Kaleci, Deni Mastori

Wake Up/ Gerta Mahmutaj i këndon “fatit të dashurisë” së “Hanës”
13/07 11:54
Wake Up/ Këngëtarja zgjedh të vëllanë dhe të dashurën e tij si protagonistë të klipit
13/07 11:34
Wake Up/ Isli Islami interviston Ori Nebijajn nga Velipoja. Po cila është arsyeja?!
13/07 11:13
Wake Up/ Reduktimi i njerëzve dhe problemet financiare rrezikojnë rimbylljen e transportit urban
13/07 10:52
Wake Up/ Në rrezik shërbimi farmaceutik në rast të një valë të dytë të virusit në shtator. Ja arsyet
13/07 10:44
Wake Up/ Raporti: Uria do të shkaktojë më shumë vdekje se pandemia
13/07 10:44
Parashikimi i motit/ Java nis me diell dhe ulje temperaturash
13/07 07:59
Wake Up/ Shtypi i ditës, 13 Korrik 2020
13/07 07:55
Wake Up/ “Mami i kërkon nuse në shtëpi”…A do t’ia plotësojë dëshirën, Ardian Bujupi?!
10/07 13:12
Wake Up/ Ardiani Bujupi: E vërteta e lidhjes me vajzën në klipin “Modela”
10/07 13:12
Wake Up/ Çfarë thotë Ardian Bujupi për Xhensila Myrtezajn dhe Elvana Gjatën?
10/07 12:15
Wake Up/ Pëllumb Pipero: Maska mbron 95 % nga COVID-19, por në plazh nuk nevojitet
10/07 12:08
Wake Up/ Fizioterapisti Ilvi Begolli: Ja cilat kategori dhe mosha po shfaqin deformime fizike
10/07 11:42
Wake Up/ Ardian Bujupi zbulon skenat e klipit “Panorama” dhe bashkëpunimin me Xhensila Myrtezajn
10/07 11:42
Wake Up/ Bark i fryrë, mbipeshë, të kërrusur, si do shndërrohemi pas 25 vitesh nga puna në shtëpi
10/07 11:41
Wake Up/ Njihuni me “Hi-Skate”, grupimin e të rinjve të pasionuar pas sporteve urbane
10/07 11:41
Wake Up/ Sondazhi: 72% e qytetarëve janë dakord që mbajtja e maskës të bëhet e detyrueshme
10/07 11:41
Wake Up/ Shoqatat e turizmit: E premtja të bëhet pushim, fundjava më e gjatë
10/07 11:40
Wake Up/ Shtypi i ditës, 10 Korrik 2020
10/07 08:15
Rikthehen temperaturat e larta, njihuni me parashikimin e motit
10/07 08:13