Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 4, 26 Shtator 2020, Entertainment Show
27/09/2020 15:19

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Lori Hoxha, Adrola Dushi, Xhesika Berberi, Arbër Hajdari, Mozzik, Kida, Elita Ziberi, Arif Ziberi (Elita 5) Këngëtare: Fifi

Fjorela pranon se ka nisur një lidhje dashurie jashtë programit – Përputhen
31/10 09:08
Ana pret flokët e shkurtër live në studio, pse? – Përputhen
31/10 09:07
Ana përlotet, Arjoni shkon i pari ta ngushëlloj – Përputhen
31/10 09:07
Çfarë ndodhi që Tea dhe Ana kanë mosmarrëveshje sot në program? – Përputhen, 29 Tetor 2020
30/10 09:52
Tea: Ana ecën me ndjenjë, unë eci me logjikë Perputhen, 29 Tetor 2020
30/10 09:52
Ana ftohet të kërcejë, por e lë në mes atë, çfarë ndodhi? – Përputhen
30/10 09:52
Andi dhe Tea flasin për herë të parë, pas largimit të Shqipes – Përputhen
29/10 10:03
Tea debat të ashpër me Shqipen, Andi ndoqi Tean kur la studion, pse? – Përputhen
29/10 10:02
Ana bën deklaratën e fortë, Berat je Gay, nuk mund të qëndrosh më për ne – Përputhen
29/10 10:01
Fjalët e ndjera, nga surpriza, bëjnë Anën të qaj – Përputhen 27 Tetor 2020
28/10 09:08
Takimi i Anës ditën e djeshme ka rritur tensionet mes djemve në prapaskenë – Përputhen 27 Tetor 2020
28/10 09:08
Takimi i papritur 4 min i Anës dhe Marisit – Përputhen 27 Tetor 2020
28/10 09:07
Fatjoni nuk reagon mirë, ndaj takimit të Anës dhe Beartit – 26 Tetor 2020
27/10 09:44
Çfarë bëri Ana, që nxori nga vetja Fatjonin – Përputhen 26 Tetor 2020
27/10 09:44
Ana dhe Bearti flirtojnë hapur me program – Përputhen 26 Tetor 2020
27/10 09:43
N’fermë: Befasuese/Kush e përloti Behar Merën? “E Diell”, 25 Tetor 2020
26/10 10:30
Po ta mbaj unë, nuk e quaj burrë! Ja ç’thotë Dea Mishel në Trotuar “E Diell”, 25 Tetor 2020
26/10 10:29
Portokalli, 25 Tetor 2020 – 2 Policat ( Gjoba Kalimtarëve )
26/10 10:29
Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 24 Tetor 2020, Entertainment Show
25/10 09:13
Edicioni Informativ, 24 Tetor 2020, Ora 19:30
25/10 09:13