Episodi i plotë: E Diell 25 Tetor 2020 Entertainment Show
25/10/2020 19:30

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Nevina Shtylla & Papadhimitri Film Production, Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Sara Fani, Alban Male, Arnisa Lushaj, Armela Topi Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani Të ftuar: Silva Gunbardhi, Rudina Hajdari, lir Paçp, Mateus Frroku, Iva Mera, Behar Mera Rubrikat: Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Sara Fani, Alban Male, Arnisa Lushaj, Armela Topi, Glenti Nallbani

Episodi i plotë: E Diell 29 Nëntor 2020 Entertainment Show
29/11 19:30
Pse Maradona u lidh me diktatorët? Flasin Cako, Liçaj, Kollçaku dhe Mane “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 19:26
Alfred Cako: Zogu dhe Enver Hoxha kishin një të përbashkët, ishin…”E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 19:26
Historia e flamurit kuqezi!U qëndis nga Marigoja apo? Alfred Cako: E solli…“E Diell”,29 Nëntor 2020
29/11 19:26
Ina Kollçaku: Ja kush është femra më e rëndësishme në historinë e Shqipërisë“E Diell”,29 Nëntor 2020
29/11 19:25
Alfred Cako: Janina do ishte e jona nëse Ismail Qemali do… “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 19:25
Habit Alfred Cako: Në 1944 po të bahskoheshim me Jugosllavinë do ishte… “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 19:25
Figura e Esat Pashës dhe misteret e tij! Plas debati Cako-Mane “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 19:24
Alfred Cako: Ky zbulim i madh ndryshoi historinë e Shqipërisë në vitin 1917“E Diell”,29 Nëntor 2020
29/11 19:24
Neritan Liçaj: Në film nga roli i Enver Hoxhës kuptova që ai kishte frikë…”E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 19:24
A.Cako: Iluminati dhe lidhja mes Ismail Qemalit, Zogut dhe Enver Hoxhës “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 19:24
E paparë! Ja si u shfaq Edi Manushi në studion e Rrethit Katror “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 19:23
Sekretet e historisë së Shqipërisë, Ismail Qemali, Zogu dhe Enver Hoxha “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 19:23
Maskat: Isida Mollaymeri- I jemi je “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 18:21
Maskat: Jorke Broka- Çun Tirone “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 18:21
Maskat: Hygerta Sako- Tavolina e mërzisë “E Diell”, 29 Nëntor 2020Autor: Alban Male
29/11 18:21
Maskat/ Olti Curri braktis panelin! Çfarë e ndaloi të vinte? “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 18:20
N’fermë: “Pleqtë e Krujës”, këngë e valle me Lorin, Bledin, Gjuzin & Mayen “E Diell”, 29Nëntor 2020
29/11 18:06
Ulëret mes studios: Ty të kam mbrojtur! Plas debati mes Anxhit dhe Rokut “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 17:45
Nxehet Fjoralba në “Beauty”: Sedmir kujdes me tonin dhe gjestet… “E Diell”, 29 Nëntor 2020
29/11 17:43