Episodi i plotë: E Diell 23 Janar 2022 Entertainment Show
23/01/2022 19:31

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Graciano Tagani, Armela Topi Moderatorë: Edi Manushi, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Nevina Shtylla Të ftuar: Sevim Arbana, Irgen Çela, Ana Kaurri, Andi Lila Rubrikat: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Glenti Nallbani

He She’s on Top | Premierë këtë të diel në e “Diell” Top Channel!
24/05 17:28
Ina Kollçakut i dridhen duart, ja çfarë ndodhi në studio pas deklaratës së Cakos E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Racizëm kundër të bardhëve! Alfred Cako sqaron planin e fshehtë E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Shpërthimi i paparë i Alfred Cakos: Shqiptarët do bëjnë fëmijë ngjyrë çokollatë E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Diversiteti artificial. Racizëm kundër të bardhëve në perëndim?! E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Alfred Cako zbulon raportin sekret për grupin Haradinaj E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Zgjerimi i NATOs! Alfred Cako: Ja pse është një plan fals E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Alfred Cako: Ja qëllimi pse po i sjellin afrikanët në Europë E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Milaim Zeka kundër Muhamed Ali, “Nuk marr leksione nga një boksier” E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Shpërthen Milaim Zeka, del kundër vendimit të gjykatë së Hagës E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Alfred Cako: Po tentojnë të zhdukin racën e bardhë, ja kush fshihet mbrapa E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Gjiknuri një mason? Ja reagimi në studio i Alfred Cakos E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Milaim Zeka tregon arsyet pse Suedia e Finlanda duan të hyjnë në NATO E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Ngrihen tonet në studio,Cako reklikon ashpër me Ina Kollçakun”Do ju kapin dhe…” E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Episodi i plotë: E Diell 22 Maj 2022 Entertainment Show
22/05 19:30
Dalin emrat për Presidentin e Republikës, Alfred Cako ka një preference E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Alfred Cako: Shqipëria duhet të dalë kundër zgjerimit të NATOs E Diell 22/05/2022
22/05 19:30
Konkurrentja ndërpret kërcimin në mes.. Ja ç’ndodhi … E Diell 22/05/2022
22/05 18:28
Ekskluzive/ A u ndje Klaudia Pepa e “ofenduar” në Eurovizion nga pikët e Italisë? E Diell 22/05/2022
22/05 18:28
Klaudia Pepa habit: Dua lëvizje më të komplikuara nga ju.. E Diell 22/05/2022
22/05 18:28