Episodi i plotë: E Diell 19 mars 2023 Entertainment Show
19/03/2023 19:30

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Graciano Tagani, Moderatorë: Edi Manushi, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Nevina Shtylla, Beniada Nishani Rubrikat: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Glenti Nallbani Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin.

S’ka paqe për Mato Lalen dhe Noizy-n, Zhaklina zbulon kush e tradhëtoi Luizin! – E Diell 28.05.2023
28/05 14:53
Zhaklina plas bombën: Luizi u tradhëtua nga ato që e çuan në Paris! E Diell 28.05.2023
28/05 14:52
Pas ndarjes nga Kiara, Butrint Imeri gjen dashurinë dhe thumbon moderatoren? E Diell 28.05.2023
28/05 14:52
Mato Lale i dashuruar? Nuk jam gati t’a bëj publike E Diell 28.05.2023
28/05 14:51
Ronela Hajati surprizon Mato Lalen – E Diell 28.05.2023
28/05 14:51
Mato Lale i penduar për sherrin me Noizy-n? Nuk kam dëshirë t’a… E Diell 28.05.2023
28/05 14:50
Matolale zbulon vendin më të pazakontë që ka bërë se*s – E Diell 28.05.2023
28/05 14:50
Mato Lale: Ronela Hajati duhet të bëjë këngë më komerçiale – E Diell 28.05.2023
28/05 14:50
Zhaklina Gjolla: Ja kush e tradhëtoi Luizin! Butrint Imeri thumbon Kiara Titon! E Diell 28.05.2023
28/05 14:49
Sherri i bujshëm me Noizyn, Mato Lale bën deklaratën bombë: Ky emër për mua… E Diell 28.05.2023
28/05 14:49
Nuk shqipton dot shkronjën “RR”, Mato Lale ka një përgjigje për kritikuesit.E Diell 28.05.2023
28/05 14:49
Dasma e Nitës dhe Shpatit, fantazia seksuale për Bledin dhe flirti me ish-konkurrentet e Për’puthen
28/05 14:26
Buzë më buzë, loja më argëtuese që keni parë ndonjëherë!E Diell 28.05.2023
28/05 14:25
Nita dhe Shpati realizojnë klipin romantik!E Diell 28.05.2023
28/05 14:25
Bledi ëndërron të fusë Nitën në shtrat, por Kristi hyn në mes!E Diell 28.05.2023
28/05 14:25
Pas njohjes në BBV, Shpati dhe Dea Mishel martohen!E Diell 28.05.2023
28/05 14:24
Loja me pantomime, cila skuadër do të fitojë?E Diell 28.05.2023
28/05 14:24
Nita Latifi zbulon mesazhet agresive dhe ofenduese nga Zhaklin Lekatari.E Diell 28.05.2023
28/05 14:24
Pas BBV, lindin shkëndija mes Nitës dhe Shpatit, dyshja zbulon të vërtetën.E Diell 28.05.2023
28/05 14:23
Nita nxjerr keq Dea Mishel:Ka gënjyer për fëmijët jetimë.E Diell 28.05.2023
28/05 14:23